Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vészelitek át ha...

Hogyan vészelitek át ha ennyire kirekesztettnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Szó szerint nagyon fáj a szívem.A két legjobb barátom egy párt alkot és én azóta megszüntem létezni. Mondhatok bármit,tehetek bármit egy percre sem figyelnek rám. Eddig hármasban mentünk minden felé de már nem érdekli őket ha közösen tervezek valami programot.Nem gondoltam volna,hogy idáig jutunk mert annyira jó volt amikor még mindenki "csak" barátja volt mindenkinek.
2011. nov. 12. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
keress te is magadnak párt és akkor majd 4esben mentek mindehová
2011. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen a legjobb barátom összejött egy olyan csajjal akivel utáltuk egymást,és mindenkit letojt magasról a srác,teljesen eltűnt..sajnos ez így szokott lenni..azóta se tud róla senki semmit...szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni,hagyni kell őket,mást úgyse tudsz csinálni..
2011. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Egy szerelemben nem fer el a haradik kerek. Mindig igy van, ne fajjon annyira. Talan mikor elmulnak a roszaszin hetek, akkor minden visszamegy a regire, kozosen tolthettek idot.
2011. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!