Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamik, ti hogy...

Allergiás kismamik, ti hogy vészelitek át az augusztust? Parlagfű a legnagyobb ellenségem.

Figyelt kérdés
Én nagyon szenvedek az allergiától. Torok és szemviszketés, orrfolyás, orrdugulás, nagyon sok és nagy tüsszentés.... Tudom, hogy gyógyszert nem szedhetünk, de van valami megoldás? Kinek mi vált be? Kérlek segítsetek. 27 hetes km
2011. aug. 18. 06:37
 1/4 anonim válasza:

Nagyon rosszul viselem én is,ha itthon vagyok a lakásban még nincs is nagy baj,de ha kimegyek egyfolytában az orromat fújom.Ráadásul a 2,5 évesemmel nem tehetem meg,hogy nem megyünk sehová.Kitartás!!

32hetes km

2011. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kecsketejre esküszöm! Jól felforralom, rakok bele kakaóport:) Nálam nagyon jól bevált!
2011. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok és nagyon szenvedek,nálam sajnos kialakult egy fulladásos időszak is és emiatt elküldtek pulmonológiára tegnap vizsgáltak asztma gyanús vagyok írtak fel egy csomó szteroidos dolgot,orrspray meg inhalációs pipát de nem fogom használni inkább szenvedek mint hogy ártsak az én kicsikémnek.Van homeopátiás orrsprayem Luffeel a neve valamennyit segít meg Cortizália nevű homeopátiás gyógyszerem ezekkel próbálok magamon segíteni!

Kitartás már csak egy hónap és elmúlik! :)

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kalciumot iszok és pollens 30 homeopátiás bogyócskákat szedek. egész jól bevált, sokat enyhültek a tüneteim.
2011. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!