Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bőv lent.

Mit csináljak? Bőv lent.

Figyelt kérdés
A drágalátos "barátaim" Pesten tanulnak.Én egy vidéki városba való vagyok,ők is ide.Régen szinte minden hétvégén együtt mentünk valahová.Beültünk valahova egy sörre,hasonló dolgok.Most meg szinte mindig én futok utánuk.ez megy 3 hónapja.Azt hiszem kb 2,5-2 hónapja hívtak valahová MAGUKTÓL!múlt héten is megbeszéltük hogy megyünk valahová.Mentünk is csak a bibi az volt,hogy azt igérte az egyik hogy majd megcsörget ha elindulnak.Várok...már fél 9 és még nem csörgetett(7-8 között szokott mindig). fekhívok 1 másikat, ő emg azt mondja hogy neki azt mondták 9kor találkozunk lent.Ok akkor találkoztunk vele.Össze jött a csoport és akkor mondja az a kedves "barátom"aki megcsörgetett volna,hogy ő csörgetett de nem mobilon,hanem vezetékesen,amit az egyik családtagom vett fel.Felment bennem a pumpa mert mégis mit képzel?hogy álljak haptákban? Mert ez mamám vezetékese volt,ahol alig vagyok,de mind1...Ha nem hívom fel a másik gyereket leshetek mint borjú.Mert szerintem az se igaz,hogy csörgetette a vezetékest.De mindegy.A másik meg hogy ma hívom,hogy megyünk e valamerre,erre elkezdi,hogy ők már voltak tegnap:D és nem képesek szólni:D jól tudják,hogy alig találkozunk,mert Pesten vannak,Én meg egész héten csak lesem a falat mert nincs munkám,hiába keresek,de itt nem ez a lényeg.Hanem amit leírtam.Ennyit a nagy barátságról,és most telt be a pohár.Szerintetek mit tegyek?Azt hiszem a haragom,a folyamatos letojás,nem keresés miatt jogos.Ezek után várhatják,hogy én menjek velük valahová.KI VAN ZÁRVA! csak azért bánt mert tényleg jó barátok VOLTAK,akikkel bármit meglehetett beszélni,de részemről ennyi volt.Nem vagyok egy lelkibeteg ember,stb senki után nem futok,azt hittem utánuk megéri,hát tévedtem...
2011. nov. 12. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak bennük van a hiba nem?
2011. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általad leírtak alapján szerintem túlreagálod a dolgot.

Bizalmatlan és rosszindulatú vagy a "barátaiddal", mindenféle megbeszélési kísérlet nélkül sutba dobnád az állítólagos barátságokat.

Ne rájuk vetítsd ki a saját feszültséged, azt, hogy egész héten nincs programod és lesed a falat.


Ha olyan jó volt a kapcsolat, ezt a helyzetet még lehet tisztázni, de nem besértődve, vagdalkozva.

2011. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, mi a te igazi problémád? Hogy míg te otthon tengődsz munka nélkül, magányosan, addig a barátaid Pesten vannak, tanulnak, élik az egyetemisták bulis életét. Gondolkodj el ezen.
2011. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem annak semmi köze ahhoz, hogy van-e munkája vagy nincs. Ismerős a helyzet nálam is csak nekem legjobb barátnőm csinálja ezt hetek óta fel se hív, nem is ír. Ez igenis az ő hibájuk szerintem. Tanács: ne keresd őket míg ők nem keresnek maguktól, talán rájönnek ,hogy rossz nélküled, ha meg nem akkor nem is voltatok igazi barátok.
2011. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!