Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat egy roma Facebookon....

Zaklat egy roma Facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elsőre szeretném leszögezni HOGY teljesen normális képeim vannak fent Facebookon, kicsi a mellem szóval nincs kitéve, meg a seggem se, hasam se, csak az arcomról vannak képek és olyanok amiken barátnőimmel vagyok (egész alakos) és kivágtam magamat és azt tettem fel.

Hát nemrég bejelölt egy roma srác a városból és visszajelöltem mert telefonon voltam, és láttam hogy sok a közös ismerősünk, gondoltam tényleg ismerhetem... nem tudtam h nem magyar. Írt minden képemhez aztán üzenetekkel kezdett el bombázni ("csini vagy", "szia", "nagyon szépek a fotóid"), amikre nem írtam vissza.

Tegnap ideges lett és írt olyat, hogy "miért nem válaszolsz nekem? he? mért??? te büdös k__rva" én meg megijedtem és letiltottam... Kb fél óra múlva egy barátja írt üzenetet hogy azonnal oldjam fel vagy nem járok jól... ekkormár sírtam:S úgyhogy gyorsan visszaoldottam és kiírtam állapotomnak telóról hogy elromlott a gépem és nem tudok facebookozni! De mivel csomó közös ismerősünk volt ezért tuti tudja hova járok suliba meg ilyenek! Nagyon félek :((( Mit csináljak???

16/L


2011. nov. 12. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
26%
sajnos semmit. az már rásszizmus lenne.
2011. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
értesíteni kell a moderátorokat is, mert az internetes zaklatás bűncselekmény. Szólj a rendőröknek is.
2011. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
82%
sajnos ebben az országban velük semmit. há nem lehet kisebbség. (hogy lehet hogy tud írni meg olvasni...?)
2011. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Ez elég gázos történet :S Hallottam már ilyen helyzetről, ugyanezt érezte a lány, amit te éreztél de végül is megoldódott a helyzet mert az illető megunta. Remélem a te esetedben is így lesz, de ha már megfenyegettek az komoly dolog! A szüleimnek feltétlenül szólnék a helyedben. Valószínű, hogy csak szórakoznak de azért nem árt biztosra menni.


Viszont ha nem veszed rossz néven sajnos tennem kell egy negatív megjegyzést, mert a hozzáállásod a roma emberekhez legalább annyira vérlázító mint ennek a srácnak a viselkedése... Mutass példát.


Jah. Én a helyedben szólnék a fiú ismerőseimnek is, akiben megbízol, mert ha látják hogy vannak veled akkor nem mernek majd a közeledbe sem menni :)


18F

2011. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Tapasztalatból írom, hogy a romákkal vigyázni kell.Ha olyanok és észrevesznek valahol ( akár 5év múlva is), képesek szétverni.

A rendőrségtől nem kell félni, jelentsd fel.Csak az a baj, hogy a határozatokban ott lesz a feljlentő.Akor pedig ha megtalál nagyobb a baj.Ha nagy a város nem kell félni, mert tömeg előtt nem bántanak!

Egyébként melyik városban laksz?


(15/F)

2011. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
95%
Csak nem megint egy roma zaklatás?Háát igen ezek csak a nőknek mernek pattogni.Ezek ilyen gerinctelen dögök(most csak általánosítok).Szüleidnek szólj mindenképp és valami fiú havert hordj magad mellet még ha fiatalabb is a haverod az se gond attól is megijed,vagy a tipikus hogy apám gárdista szövegtől már rád se mernek nézni.(most csak általánosítottam)
2011. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy azt mond hogy az apád gárdista!
2011. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...majd a szüleimmel megbeszélem mi legyen. én is arra gondoltam hogy letörlöm, vagy legalábbis inaktívvá teszem egy időre a facebookos profilomat.

kisvárosban élek és ezért nem is szeretném megmondani a nevét, mert még ha észrevenné hogy ide ki is írtam kérdésként... hát nekem annyi...

és igen, negatívan állok a romákhoz, de mégis hogy álljak hozzájuk amikor az öcsémnek beszólogatnak az osztálytársai (11éves), és hazafele látom hogy szerencsétlen kutyáik lihegve futnak utánuk, és gondolom nem fürdetik őket otthon tejben-vajban?! ez úgy felidegesít. de mit tehetek, ők vannak többen, én meg lány vagyok...

2011. nov. 12. 21:30
 19/25 anonim ***** válasza:
7%
Na, itt a mai napra is a cigányozós kamukérdés. Kis barátom, tényleg nem unod még, hogy minden áldott napra kitalálsz egyet?
2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
79%
Menj feljebb 5 kérdéssel. Jó ha van egy skinhead ismerősöd.
2011. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!