Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat egy roma Facebookon....

Zaklat egy roma Facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elsőre szeretném leszögezni HOGY teljesen normális képeim vannak fent Facebookon, kicsi a mellem szóval nincs kitéve, meg a seggem se, hasam se, csak az arcomról vannak képek és olyanok amiken barátnőimmel vagyok (egész alakos) és kivágtam magamat és azt tettem fel.

Hát nemrég bejelölt egy roma srác a városból és visszajelöltem mert telefonon voltam, és láttam hogy sok a közös ismerősünk, gondoltam tényleg ismerhetem... nem tudtam h nem magyar. Írt minden képemhez aztán üzenetekkel kezdett el bombázni ("csini vagy", "szia", "nagyon szépek a fotóid"), amikre nem írtam vissza.

Tegnap ideges lett és írt olyat, hogy "miért nem válaszolsz nekem? he? mért??? te büdös k__rva" én meg megijedtem és letiltottam... Kb fél óra múlva egy barátja írt üzenetet hogy azonnal oldjam fel vagy nem járok jól... ekkormár sírtam:S úgyhogy gyorsan visszaoldottam és kiírtam állapotomnak telóról hogy elromlott a gépem és nem tudok facebookozni! De mivel csomó közös ismerősünk volt ezért tuti tudja hova járok suliba meg ilyenek! Nagyon félek :((( Mit csináljak???

16/L


2011. nov. 12. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%

22:11

ezeket ki se kell találni, mert mind igaz...

2011. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem M betűvel kezdődik a kisváros neve??

Mert nekem volt egy roma osztálytársam és az is mindenkit zaklatott.Még a fiúkat is.Osztályfőnöki órán egyszer valami kicsúszott a számon és ő mögöttem ült a széken és fülbevágott, elég erősen.Mivel én hirtelen haragos típus vagyok, megfordultam és teljes erőmből orbavágtam.Akkor még nem is mértem fel a helyzetet, csak amikor ömlött a vér az orrából.Mindenki csodálkozott, hogy visszaütöttem.Az osztályfőnök meg még rám is ordított, hogy normális vagy meg ilyenek.És ez miatt kaptam egy igazgatóit.Azóta csak a pofája nagy.De először be voltam szarva, hogy lerohannak többen, de azúta fél év eltelt és semmi.

Ezér kérdezem, hogy nem M betűvel kezdődik a kisváros neve, mert akkor talán egy páran le tudnánk állítani, vagy kideríteni, hogy mit is akar tőled.

2011. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%

ma 12:36


jajjj de rásszista vagy!!!

2011. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem olyan!!!

hanem ,,Fekete Pákóról" beszélt az osztályfőnök és én memgjegyeztem, hogy vannak normális feketék is.

Ennyi.Mármint úgy normális, hogy nem olyanok mint a MO.-i romák.

:-)

2011. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak kamukról. Megírtam neki, hogy ha nem fejezi be, feljelentem. Fb-n mindennek nyoma marad, hiába törölnek adatlapot. És fel is lehet jelenteni tényleg, ha meg is fenyegetett, akkor főleg. Ha megijedsz, akkor csak annál jobban rád száll...
2012. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!