Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El tudod képzelni, hogy...

El tudod képzelni, hogy Magyarországon éld le az életed?

Figyelt kérdés
Magyarország, Hungary, magyar, magyarság, élet, megélhetés, life, életszínvonal, ország, emberek,
2011. nov. 12. 21:46
1 2
 11/14 lewis0817 válasza:
Nos nekem tárgytalan a kérdés mivel lassan 2 hónapja élek már Svájcban, de hogy választ adjak, sose tudtam elképzelni hogy itt éljem le. Mióta kint vagyok van stabil melóm és albérletem,jó fizetésem amiből tudok haza adni a szüleimnek. Üdv: Lewis
2012. márc. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lajos, te már nem vagy magyar. Csak még tudsz magyarul. Ne aggódj, elmúlik.

El tudom képzelni. Igazából ezt tartom természetesnek. De azt nem gondolom, hogy ez csak úgy ingyen megy. Itt is meg kell dolgozni érte, és most nem a napi munkába járásra gondolok.

Viszont azt is el tudom képzelni, hogy vannak olyan honfitársaim, akik minden meggyőződésük ellenére nem látnak más kiutat egyéni problémájuk megoldására. Tisztelem őket, amíg lehetőségeikhez mérten tesznek azért is, hogy e földön is élhető élet legyen.

2012. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lewis0817 válasza:
Először is nem Lajos hanem Lewis :) De legyen igazad nem vagyok magyar nagy cucc...
2012. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha találok egy pénzcsapot. Sok pénzzel sokkal jobb életet lehet itt élni, mint bárhol ahol eddig jártam. Ráadásul, ami itt sok pénz, másutt fillér számba megy.
2012. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!