Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is a kedvesség a...

Szerinted is a kedvesség a legnagyobb fegyver?

Figyelt kérdés
mármint,aki SOHASE bunkó másokkal,hanem mindig kedves,az olyan sebezhetetlen,vagy hogy mondjam:D az egyik osztálytársam mindenkivel kedves,de tényleg,és olyan "támadhatatlan" ,nincs pontja,mert ha vmi csúnyát mondanak rá vagy ilyesmi,akkor se kezd el szidkolózni,hanem csak mosolyog és ennyi:D nagyon durvus:D
2011. nov. 12. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Először is amit leírtál, az nem fegyver, hanem pajzs. Az viszont igaz, hogy ez a legjobb védőpajzs.


A legnagyobb fegyver pedig a szépség. Aki szép, akár férfi, akár nő, sokkal könnyebben elér bármit, amit akar.

2011. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj,igen,bocs,fáradt vagyok:( :)
2011. nov. 12. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan szép és jó dolog ez, viszont adott embert hosszútávon igencsak megterhelhet. Én is ilyen voltam sokáig, sosem mutattam ki az érzelmeimet, bármilyen durva pofont is kaptam az élettől, tartottam magamat a saját "arcomhoz" és soha senki nem érzékelte, hogy nekem most éppen valami rosszul esett vagy mi történt...

Magányosnak éreztem magamat, lehangoltnak amiért képtelen voltam megnyílni mások előtt és kimutatni, hogy ezt nem kellett volna kimondania. Amióta sikerült ezt elérnem kétségkívül sokkal érzelemdúsabb az életem, ami nem feltétlenül jó, de jobb mint volt. :)

2011. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!