Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztriai magyarok! Melyik...

Ausztriai magyarok! Melyik dal lehet ez?

Figyelt kérdés
Két hete Ausztriában autózva hallottam valamelyik rádióban. Dallamos rockos szám, harmonikázással kezdődik, ami többször is visszatér benne, valamint van benne kevés jódlizás is. A szövegét sajnos nem tudom. Szerintem új, mostanában készült szám lehet. (Azért írtam ebbe a témakörbe, mert itt talán több a külföldön élő, mint a zeneiben)
2011. nov. 13. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmire sem emlékszel a szövegéből? "Laza" rockos, vagy "kemény" rockos szám volt?
2011. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmire nem emlékszem, nem igazán tudok németül. Laza rockos volt, ha van ötleted linkeld légyszíves.
2011. nov. 13. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Laza rockosra sajnos nincs tippem. :/

Max. kemény rockosnál gondoltam volna a Rammsteinra.

2011. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noilein válasza:

Hubert von Goisern: brenna tuats guat

Lehet ez? Harmonikával indít és mot nagyon menö.

2011. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, már megtaláltam :) Valamelyik osztrák rádiós toplista élén volt.
2011. dec. 10. 15:22
 6/6 Noilein válasza:
És melyik volt?
2011. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!