Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről? Csak én vagyok ilyen béna, mert nekem még sosem jött össze, vagy nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén, de komolyan őszintén, a második kérdésedre szeritned tudhatja a választ rajtad és (a nem létező) Istenen kívül?


Internetes társkeresők nagyon jók annak akinek nincs ideje, kedve, célja akár szórakozóhelyre vagy máshova menni. Vannak akik életük párját megtalálták ott. A többség biztos nem.

De ha ronda vagy esélyed nincs, mert az internet névtelenségében és pókerarcában az embereknek jóval nagyobb arca van, nagyobbak az elvárások is. Ott jóformán külső alapján ítéli meg az embert, még annak ellenére is hogy szépen ki van töltve az adatlapod és még azt is tudhatják rólad milyen gyakran mész wc-re.

2011. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ajj ez a rondaság dolog... tuti nem vagy az, csak önbizalomhiány
2011. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem jött össze nekem se semmi, de nem kell feladni :) Hallottam már sok olyat, hogy neten keresztül nagy szerelmek alakultak ki. Lehet itt találod meg a párod épp..


Lány vagy? :DDD

2011. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én netes társkereső segítségével találtam meg a mostani párom. Több mint 3 éve együtt vagyunk.

A netes társkereső oldalak csak az első lépések egy lehetséges kapcsolatban. Aztán úgyis minden a személyes találkozások alkalmával dől el.

27/N

2011. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismerkedtem meg a barátommal akivel több mint 5éve vagyunk együtt. Ha lehet két tanácsom akkor ne ítélj fénykép alapján és minél előbb találkozzatok személyesen.
2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!