Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi oka lett volna a zsidoknak...

Mi oka lett volna a zsidoknak hazudni a holokausztrol?

Figyelt kérdés
engem nagyon erdekel ez a tortenet, hogy vajon miert kezdtek el feszegetni, hogy a holokauszt nem vagy nem ugy tortent, ahogy tanitjak.mar elolvastam eleg sok mindent a temaban, de a legfontosabb dolgot nem ertem.Mi elonyuk szarmazik abbol, ha megtevestenek embereket?

2011. nov. 15. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

ma 14:27


Semmi ilyesmit nem mondtam. De azt ne felejtsd el, hogy a tanuk állítása szerint több olyan táborban is volt krematórium meg mit tudom én, amit később a hivatalos holokauszt történészek is megcáfolták. Sőőőőőőőőt a tanuk azt is mondták hogy a bőr lehúzták és lámpaernyőt készítettek belőle, sőőőőőt a zsírból szappant is.


Ha már itt tartunk, te hogyan éreznéd magad ha a rokonaid halálából nagyon is jövedelmező üzletet csinálnának?


Azt még hozzá tenném, hogy semmilyen eredeti papír nincs a holokauszt létezésről. (Azt ne hozd fel példának amit legutóbb Ehud Barak mutatott be az ENSZ közgyűlés előtt, mert arról szinte azonnal kiderítették hogy hamis az állnok antiszemita ensz tagok.)

2011. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

A legfelháborítóbb, hogy miért kell még mindig holokausztozni? Megtörtént ennyi, nem kéne mindennap megemlékezni erről, mert minket nem érint, és jobbakat nem is érdekel.


Ennyi erővel mehetnénk az osztrákokhoz, a szlovákokhoz, a szerbekhez(különösképpen), románokhoz és még sokan másokhoz magyarkausztozni...

2011. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg, miért nem megyünk? Ha a zsidóknak jár a kárpótlás...
2011. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hadd védjem meg a 14:12-est!

nem azt írta, hogy nem létezett a holokauszt. Azt írta, hogy rengeteg kép utólag készült!

Nem mindegy!

2011. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem az egészben inkább az rémít meg, hogy itt a gazdasági világválság, megint valakit hibáztatni kell, legyen az zsidó vagy cigány. Az emberek elégedetlenek, nemsokára pedig találunk megint bűnbakot, közös ellenséget is. Az elégedetlen embereket könnyű valaki ellen hangolni.


Ponstosan így kezdődött a második világháború is. Most jön a harmadik?

2011. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!