Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok és nem voltam suliba és a barátnőmtől tegnap megkérdeztem, hogy "Mi volt ma a suliba?" Erre ő elkezdett elég durva dogokat írni és letiltott meg se tudtam kérdezni, hogy mi van? Még vasárnap semmi nem volt nagyon jól elbeszélgettünk! Nem voltam suliba se és nem tudom mi volt ez! Szerintetek?
2011. nov. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ezt honnan tudjuk megmondani neked? Gondolatolvasók vagyunk? Neked kell tudnod, berághatott-e valamiért rád, vagy ilyesmi.
2011. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, suliban sem voltál, kérdezted a barátnődtől, hogy mi volt, erre ő el kezdett durva dolgokat írni, és letiltott. Te meg vissza sem tudtál kérdezni, hogy mi van. Vasárnap meg még tök jól elbeszélgettetek.<----- Ez volt!
2011. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az osztályba biztos elmondta a barátnődnek valaki, hogy te mindenféle kurv.ának leszoktad őt hordani
2011. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:
Szerintem, ha tipped sincs, akkor kérdezd meg őt, hogy miért viselkedett így, vagy valaki mást az osztályból. Mi ezt nem tudhatjuk, nem voltunk ott.
2011. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem barátnőmmel és csak feltörték a facebookját!! Köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 16. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy csak ezt mondja XD
2011. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!