Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, hogy 'rossz'...

úgy érzem, hogy 'rossz' voltam. Ez az egykeségem miatt lehetett?

Figyelt kérdés

Anyám barátnője kórházban van szombat óta a kicsivel (2,5 éves). A nagyobbik lánya (13) azóta otthon van egyedül. Nagymamája nem rég halt meg, nagypapája is meghalt már régebben. Apukája 'nincs' (elváltak).

Voltam a nagyobb lánynál tegnap, mert egyedül érezte magát. Anyám addig bement a kórházba. Mondtuk a nagyobb lánynak, hogy jöjjön, aludjon nálunk, de nem jött (azért, mert 'fél' apámtól. Végül is az apja miatt tart a férfiaktól, és nem szeretne 'zavarni'. Anyám is győzködte, de nem jött). Anyjának mondta, hogy rossz egyedül, sír, stb. Anyám mondta, hogy akkor eljön hozzánk, és szivacson elalszik valahol.

Picit mérges voltam, mert 1,5 szobás lakásban lakunk...

De végül a csaj úgy néz ki, nem jön.

17l


2011. szept. 6. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most itt mi is a kérdés? Előbb győzködöd, ő nem jön, majd nagynehezen ráveszitek, erre mérges lettél? Ez egy kicsit kusza.
2011. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban anyám győzködte. Csak az zavar, hogy kicsi a lakás. Anyámék a nappaliban alszanak, a csaj meg már 9 óra magasságában alszik, én meg gyakran hallgatok zenét (fülessel, hangosabban) még 11 körül is, TV-zek, stb.
2011. szept. 6. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azért egy-két éjszakát kibírnál. Még csak 13 éves, nehogy már egyedül legyen otthon...inkább segíts neki.
2011. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de azt mondta, nem jön.
2011. szept. 6. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem hónapokra maradna, neked is csak azért lenne "könnyebb", ha egyedül maradnál ilyen helyzetben, mert már 4 évvel idősebb vagy.


Szóval.. lehet, hogy van a szituban olyan, amit az egykeséged okozott, de szerintem jóval több az, hogy a kamaszodással átmenetileg a szekrényben hagytad a toleranciád, meg az átérzőképességed..

2011. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet...
2011. szept. 6. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet hogy Anyukád aludjon ott vele náluk, te már úgyis jól ellennél akár egyedül is vagy Apukáddal.
2011. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg te is átmehetnél hozzá aludni, biztos örülne, hogy egy nagylánnyal van :)
2011. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább te menj át hozzá, biztosan jól esne neki.
2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!