Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismersz olyat, aki tényleg nyert?

Ismersz olyat, aki tényleg nyert?

Figyelt kérdés

Nem kis dolgokat, hogy még egy kóla, még egy csoki, hanem mondjuk több millió forint valami kuponnal, vagy kivágható, lehúzható címkével?


Barátommal beszélgettünk róla, de tényleg, én sem hallom soha senkitől, hogy ő vagy az ismerőse így nyert volna. (Az apropó az, hogy beküldtem egy címke kódot, azonnaliba (persze) nem nyertem, januárban lesz a több milliós nyeremény sorsolása.)


2011. nov. 16. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nyertem pár hónapja egy házimozi és hifi rendszert, volt kollégám pedig 2 millió körül nyert a lottón.
2011. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tizenpar eve nyertem a tesommal egy ketkazetta Philiphs radios magnot. Akkor nagy nyeremenynek szamitott... Oregszem en is...:((( Azota sehol semmit. Igaz, nem is teszek azert, hogy nyerjek.
2011. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak ilyen kis apróságokat.

Cigi-vonalkód visszaküldős játékon öngyújtót (az a csattintós amerikai, fémből készült, benzines -a márkáját direkt nem írom le, de így jól behatárolható :) ), plédet, hátizsákot, üdítővel kisrádiót.

Nagyobb nyereményt még sose...

2011. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dezodorral egy Adidas mini Jabulanit. :D


Szép citromsárga, pont kézbeillő. =)

2011. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy srác akivel egy gimibe jártam megnyerte az áll az alku fődíját.


21/L

2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy ismerősünk, aki szinte folyton nyer elég nagy összegekben ilyen sorsjegy-féleségekkel. Azt mondja, megérzés, néha már őt is megijeszti. :)
2011. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi legnagyobb nyereményem tavaly karácsonykor volt a coopba vonalkód bedobós nyeremény játékon a fődíj.1 szép nagy csupa nem szeretem dolgokkal teli kosár, de a fa alatt jól mutatott.
2011. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!