Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van házasságon kívül (titokban...

Van házasságon kívül (titokban) született gyereked? Esetleg ismersz olyat, akinek van?

Figyelt kérdés
Az erkölcs csőszei kíméljenek, nem vagyok kíváncsi semmilyen értékítéletre, ezért kérlek csak a kérdésre válaszoljatok. Megköszönném a rövid történetét is a dolognak.
2011. aug. 18. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehet titokban szülni? A barátoknak, rokonoknak feltűnik egy nagy pocak, nem? Vagy megpattanni addig, amíg meg nem születik? Nem értem.
2011. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik rokonomnak volt egy egy éjszakás kalandja, nem is találkozott egy darabig a hölggyel, csak pár hónap múlva, mikor a hölgy beállított hozzá nagy hassal, pénzt követelve! Mondanom sem kell kapott a rokonom egy kisebb szívinfarktust ! A gyerektartást fizeti az apa, de sajnos a gyereket nem látogatja!( azért sajnos mert a gyerek nem tehet róla, hogy ilyen körülmények között született, kellene neki egy személy akit az apjának mondhat!)
2011. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek olyan eseteket, ahol nem az a gyerek apja, aki neveli. Az egyik esetben a nevelőapa tud a dologról, a fiú nem (nem is látta soha az apját), a másik esetben csak sejti, hogy nem az övé a kislány, de már elváltak az anyjával.


Az első történet szomorú: nagy szerelem, de a lány krónikus beteg, nem szülhet, mert nagy eséllyel belehalna. Ezért, amikor teherbe esik, a fiúnak nem szól, csak elhagyja. Aztán összejön mással, megszül, és meg is hal. Az igazi apa évekkel később tudja meg. Akkor már nem akarja felborítani a fiú életét. Nem keresi meg.


A második történet prózaibb. A lány férjnél van. Félrelép, és teherbe esik. A lánykája megszületik 9 hónap múlva. Apa is, anya is, nővérkéje is fehér bőrű, szőke. A kisebbik lány viszont kreol, és fekete hajú, szemű ördögfióka...

2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Az én apám mások előtt titkolt engem.

Nem volt nős, semmi ilyesmi. Egyszerűen elhagyott. Aztán meg szégyellte magát.

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%

ebben a modern világban, a fejlett papír alapú közigazgatási rendszer elől hogyan lehet eltitkolni egy gyereket szerinted?

melyik anya mondana le a gyesről?

nincs olyan újszülött, aki ne szorulna orvosi ellátásra.

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen apámnak van egy másik gyereke egy másik nőtől.
2011. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Kíváncsi vagyok, jön-e olyan, aki be meri vallani, hogy neki magának van másik nőtől titokban gyereke... Gyanítom, még így, névtelenül sem meri bevallani, akinek ilyen titok van az életében...
2011. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: gondolom a kérdező úgy is érti, hogy akár a férjnek lehet egy másik gyereke egy másik kapcsolatból, csak épp a felesége nem tud róla... nekem konkrétan nincs ilyen ismerősöm, de hallottam egy barátomtól, hogy a feleségnek az tűnt fel, hogy hirtelen kevesebb pénz ment haza a férj keresettből, aztán kiderült, hogy korábban félrekefélt , gyerek lett belőle és el kezdte fizetni a gyerektartást.... kb 1 évvel később derült ki, hogy mi is a helyzet... nem tudom, hogy elváltak e, de annyit mondhatok, ha velem ilyen történne először két orbitális pofont kevernék le a férfinak és olyan gyorsan elválnék tőle, hogy észre sem venné.....
2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm beszélgetett egy nővel a bölcsiben.A csaj férje külföldre járt kamionozni már csinálta egy 10 éve 3 havonta járt haza na lényeg hogy 10 év után derült ki hogy a csávónak kint oroszországban is van egy gyereke egy nőtől 2 hónap külömbséggel született az itthon születettől.Már 5 éve kettős életet élt.A csaj persze hogy kivágta a csávó most kint van oroszba az uj családjával ja és valószinű hogy az orosz csaj se tud a magyar családról.
2011. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Egy volt munkatársam felesége fiatalon tolókocsiba került, a férj megcsalta titokban, a másik nő szült is egy gyereket.

Titokban nevelte fel a lányát a férfi. A felesége előbb meghalt mint ő, így sohasem derült ki az egész.

Kegyes vagy kegyetlen hazugság?

2011. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!