Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki fontos...

Van olyan, hogy valaki fontos neked, de megbántott ezért akkor sem keresed ha beledöglesz is?

Figyelt kérdés
És ha ő keres még akkor is elutasítod? (érzelmileg bántott meg)
2011. nov. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
van persze. Ha feldolgoztad és még mindig keres, nem ártana megbeszélni, ne maradjon tüske ha nem tartjátok tovább a kapcsolatot.
2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincsen.


Igyekszem tisztázni a nézeteltérés okát, és ha nem hajlandó erre, akkor mondom azt, hogy oké, ennyi volt, majd akkor jövök újra, ha átgondta ő is a dolgokat.

2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen. Ha számomra fontos akkor hiába bántott meg én nem tudnám megszakítani a kapcsolatot vele. Főleg akkor nem ha ő keres.
2011. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a szeretetről, a megbocsátásról és a megbékélésről papolok, pedig tudom (keserves szenvedések árán), hogy tud ember ember ellen olyat tenni, aminek a megbocsátásához nem egy, de tíz élet is kevés.
2011. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tudok annyira büszke és makacs lenni hogy gondolkodás nélkül ott hagyok valakit és nem is keresem többet, de közben szenvedek mint egy kutya!
2011. nov. 17. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az idén szakítottam meg egy jó barátságot. Nagy csalódást okozott a másik fél, be akart csapni és még ő sértegetett csúnyán. "Rácsaptam az ajtót", aztán ő küldözgetett ilyen-olyan ürüggyel, semleges e-maileket, később kiderült abból a célból, hátha megbékélek. És mikor rákérdeztem, mit akar, még ő adta az álmélkodót, hogy nem is emlékszik rá, hogy mivel bántott meg, és amúgy sincs az ilyesminek nála jelentősége...

Úgyhogy határozottan közöltem vele, hogy részemről a barátság befejezve, ilyen kijelentések után pláne. Csináljon, amit akar. Már nem tud érdekelni.

2011. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!