Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tárgyat/tárgyakat...

Milyen tárgyat/tárgyakat találtál eddig, amiket később visszaadtál a tulajdonosnak?

Figyelt kérdés
Ez lehet egy sálon kezdve pénztárcáig bármi, az a fontos, hogy te megtaláltad, majd visszaszolgáltattad :)
2011. nov. 23. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a múltkor a női mosdóban találtam egy mobilt. Odaadtam a portásnéninek és kiderült, hogy az övé volt. Minek tartsam meg? Egyrészt van sajátom, másrészt jól tudom, hogy milyen fontos lehet egy mobiltelefon.
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát az ilyen utcán elhagyott dolgokkal nem szoktam foglalkozni, most egy sállal pl mit csináljak, keressek rajta hajszálat aztán vigyem el dns tesztre, csak hogy megtaláljam a tulajdonosát? Olyan volt már hogy egyik barátnőm nálam hagyta a telefonját, sminkes cuccát, azokat visszaadtam neki mert tudom kié volt. De mondom, ha nem tudom kié a holmi, akkor nem fogok utána nyomozgatni.
2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyi,Jogsi,Forgalmi. Ilyen szettet eddig kétszer találtam. Visszavittem,nekem értéktelenm neki egy jó 2hét ügyintézés+15000forint.
2011. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákigazolványt és könyvtári olvasókártyát vittem már vissza tulajdonosoknak a rajta lévő címek alapján. Találtam már mobilt is, és egy pendrive-ot, de ezeket ott hagytam, ahol találtam, hátha visszajön értük a tulajdonosuk. A pendrive-ért vissza is jött, a mobillal nem tudom, mi lett. Olyan is volt, hogy az utca túloldaláról láttam, hogy valaki elejtett egy sapkát és sétált tovább. Senki nem volt képes arra, hogy szóljon neki, úgyhogy átszaladtam az úton, és utána vittem én.
2011. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

táskát, de ezt otthagytam, úgy nézett ki, mintha legalább három éve ki lenne téve az időjárásnak

bankkártyát, ezt elvittem a legközelebbi atm-be, rajzlapcsipeszt, ezt megtartottam, utcán találtam

tollat, szintén

füzetet, porta



bár én inkább arról tudnék írni, miket loptak el tőlem.

2011. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!