Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más se szereti az embereket...

Dr. Zaius kérdése:

Más se szereti az embereket úgy általában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
ÉN SZERETEM ŐKET.DE ATTÓL FÜGG.
2011. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
De, általában szeretem őket.
2011. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Én a kutyáimat jobban szeretem, mint sok más embert. És vannak, akiket elviselek. Keveseket szeretek is.
2011. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Én nem. És az emberek többsége sem, hiába mondja az ellenkezőjét. Na meg a szeretet elég erős érzés ahhoz, hogy vadidegenek irányába érezzük.


Kedvelik, de csak azokat, akik szimpatikusak. És az már nem az "úgy általában" csoporthoz tartozik.

2011. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

hát én utálom az összeset kb..

van az a mondás vagy idézet, pontosan nem tudom, hogy 'minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat.' na én ez szerint szeretem az embereket. sehogy.

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Én nem az, hogy nem szeretem őket, csak egy kicsit undorodom tőlük, ne kérdezd miért, de gyűlölöm még a gondolatot is, hogy ennyi ember van a világon.
2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tömegfóbiám van.Asszem.

Amugy az olyan embereket kedvelem akiknek van humoruk.Akik kiszámihatóak és komolyak a fontosabb dolgokban.A jóindulatú együttműködésre kész saját hasznukat is pillanatok alatt látó, kreativ embereket nagyrabecsülöm.


De az irigy rosszindultú, pökhendi magát különlegesnek gondoló és ez külsöségekben ,allűrökben is megnyivánuló semillyenektől hányigerem van.Főleg amikor az első 7 év nevelésből és alapműveltségből is elvárható alapdolgokat is magyarázni kell .Na az szomoruvá tesz és fáraszt.Ennél már csak az rosszab amikor be akarnak valami primitiv fondorlattal csapni valami teljesen jeletéktelen összegű szélhámos nyereségvágytól vezérelve.

Amire mi azt gondoljuk,hogy magyaros fortély az bárhol máshol ,átlátszó szemétségnek számit.

Ilyenkor arra gondoltam ,hogy mocsok egy állat az ember és talán jobb volna egy tanyán egyedül élni. De be szoktam érni egy délutáni horgászással.

Milyen jó ,hogy kb 5 éve horgásztam utoljára:)

2011. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ember vagyok, és ezért szeretem az embereket. Milyen hülye már az, aki a saját faját gyűlöli?
2011. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok odáig értük. Nem utálom, de néha irritálnak. A sok bunkó, nem normális, tanulatlan ember, két szót nem tud értelmesen elmondani és ezt kell hallgatnom egész úton... Kiakasztó tud lenni.
2011. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tegnap 12:52 vagyok. Aki lepontozott, az nem ember.
2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!