Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki az allatokat...

Baj, ha valaki az allatokat jobban szereti, mint az embereket altalaban vagy meg a sajat csaladjanal is jobban?

Figyelt kérdés
Csak ugy kerdezem, nem igy erzek, de ismerek olyat, aki igy van ezzel.
2011. máj. 12. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felkaptátok most ezt a témát.

Igen, van olyan. Én a macskámat jobban szeretem pl. az apámnál. Egész életemben leszart, megbántott, ott b*szott ki velem ahol tudott. Igen, jobban szeretek egy állatot nála. És akkor mi van?

2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nem hiszem. Én sok embernél jobban szeretem az állatokat,mert nem bántanak,nem bunkóskodnak,de a családomnál jobban nem. Maximum a kutyámat majdnem egy szinten szeretem a családommal. :)
2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én már elég közel járok ehez!:) A szüle4immel nincs jó kapcsolatom, a barátnőim közül az egyiket ritkán látom, a többivel meg kérdéses a viszony és sulin kívül velük se találkozok túl gyakran. Van egy barátnőm aki pedig a suliban gyakran le se sz*r. Nos ezek mellett a kutyám, hörcsögöm nem bánt meg megvigasztalnak, és értük élek... És ha úgynézzük én a kóbor/menhelyi állatokat jobban tudom sajnálni mint a hontalan embereket mert, az emberek maguk miatt vesztették el az otthonukat míg az állatok az emberek miat...

Amúgy szerintem semmi baj azzal ha valakinek az állatai a legfontosabbak hiszen ők szeretnek a legjobban...

2011. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak én túlzásnak és elcsépeltnek érzem ezt hangoztatni. Na de én is voltam fiatal, úgyhogy megértem. :)
2011. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutyámat szeretem annyira mint a családomat és nem mert nem szeretem eléggé a családomat, hanem mert nagyon imádom a kutyámat. Nálunk ő is családtag.
2011. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De az ismeroseim, akik ilyenek, nem fiatalok. 35-60 kozottiek.
2011. máj. 12. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Neki nem baj, nekem nem baj. Probléma egy szál se.
2011. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lepödök már meg semmin sem. Nézz csak körbe, milyen világban élünk, mi számít..... mert hogy nem az emberi értékek az egyértelmü.
2011. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem már ilyet, jócskán jött válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2011. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!