Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » általában szeretitek az...

általában szeretitek az embereket?

Figyelt kérdés

valaki olyat mondott egyszer, hogy utálja az embereket. elgondolkoztam, hogy ha ezt tényleg komolyan gondolja, hogy lehet így élni?

többnyire szeretitek, vagy nem szeretitek, vagy esetleg csak úgy elviselitek azt, hogy milyen ez az emberi faj?

olyat is hallottam már, hogy az állatok kevésbé hülyék, sőt sokkal elviselhetőbbek a legtöbb embernél. erről mi a véleményetek?


2011. ápr. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

> általában szeretitek az embereket?

Messziről igen. Például így a hálózaton keresztül.

Közelről már nem annyira.


> többnyire szeretitek, vagy nem szeretitek,

> vagy esetleg csak úgy elviselitek azt,

> hogy milyen ez az emberi faj?

Nem szeretem.

2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátságos típus vagyok, de nem mondanám hogy annyira érdekelnek az emberek. Általánosságban nem beszélek. Ha valaki olyat tesz értem, vagy úgy áll hozzám, azzal szívesen beszélek. Az emberek kétszínűek. Igen, mindenki. Csak van aki nagyon, van aki kevésbé.

Az állatok őszinték.

Van egy mondás miszerint:

Minél jobban megismerem az embereket, annál jobban szeretem a kutyámat!

... azt hiszem ezzel mindent elmondtam. :)

2011. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy körülöttem vannak az emberek, és sokan, akkor nem szeretem őket. Ideges leszek tőlük (pl. mindig kerülgetni kell valakit).

Akivel éppen beszélgetek, azzal nem szokott bajom lenni, vagy ha igen, akkor a viselkedése miatt.

Az emberiséget egy az egyben nem gyűlölöm. Csak néha.

2011. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyszer egyik tanarom azt kerdezte tolem : te ugye nem szereted az emebereket? bizonyara eszre vette rajtam, hogy az evek soran sokat csalodtam nehany csaladtagomban.nem mondhatom h nem szeretem az embereket csak nem szeretek sok meber tarsasagabn lenni . sot barataim sincsenek nagyn :\
2011. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Manapság divat nem szeretni az embereket. Söt vannak olyanok, akik egyenesen ki akarják öket irtani. Én a magam részéröl kedvelem öket és szeretek emberek társaságában lenni.
2020. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!