Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem háborít fel, hogy...

Titeket nem háborít fel, hogy közösségi portálokon tele rakják az üzenőfalakat állatkínzásokról szóló fotókkal?

Figyelt kérdés

Értem, hogy fel akarják hívni a figyelmet a borzalmakra. Én is megszállott állatvédő vagyok, de nem hiszem, hogy jogunk van mások arcába tolni ezeket a képeket.

Nem dugom homokba a fejem, de nem is vagyok hajlandó ezzel minden nap szembesülni. Ha ilyet látok napokig nem alszok, szét vet a düh... De mikor felmegyek egy ilyen oldalra, akkor nem tudom mi vár. Ma is beléptem, mert jött egy levelem, erre olyan képek voltak fent, hogy hányinger fogott el. Le is tiltottam az ismerősömet. Ezek a portálok nem erre lettek kitalálva szerintem.


2011. nov. 24. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek tiltottad le őket? Elég lett volna üzenőfalukat számodra elrejteni, és ennyi.
2011. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem. A híreit tiltottam le... Csak azokra nem vagyok kíváncsi, mert sokkolóak. (de ez részletkérdés, nem ezen van a hangsúly)
2011. nov. 24. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalakon csak az ismerősök tudnak az üzifalra írni (jobb esetben), az ismerőseit pedig maga válogatja az ember. Bakf@szokkal nem barátkozom, akik nem a barátaim azokat meg nem jelölöm vissza. Ennyi a megoldás.
2011. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félre érted. Nem rossz emberek. Állatvédők! Értem a céljukat, értem, hogy minden lehetőséget megragadnak, hogy felhívják az emberek figyelmét az állatvédelem fontosságára, csak ez nem a legjobb módszer.
2011. nov. 24. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen zavart, de most már nem, miután valaki csak úgy heccből úgy megverte a kutyámat, hogy majdnem eltört a gerince.
2011. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem háborít fel, mert a szándék jó, csak az eredmény épp az ellentéte annak, mint ami a cél, mint a te esetedben is.

Én már azt gondolom, hogy az ostoba embereket felcukkolják éppen azok, akik érdekeltek például a húsiparban, hogy az elvi szimpatizánsokat elrettentsék, így a mozgalmat gyengítsék.

2011. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy te is feltetted ezt a kérdést, amit én is, csak más szavakba öntve. Engem is kiborít az állatkínzás, és undorodom azoktól az emberektől, akik az ártatlan állatokat bántják. Egyből felmegy a pumpa bennem, vagy elfog a hányinger, ha ilyet látok. Az figyelemfelkeltés már megtörtént, mindenki tudja, hogy az állatoknak is ugyanúgy vannak jogai, azok is ugyanúgy érző, lélegező élőlények. De nem értem én sem, hogy minek terhelik magukat az emberek feleslegesen ilyenekkel. Ami közösségi oldal létezik, vagy akármi, egyből telerakosgatják ilyenekkel. Nem tudom most mit akarnak ezzel elérni. Talán itt akarják kiveszekedni magukat, vagy azt hiszik ezzel megváltják a világot, vagy még élvezik ők is, ahogy az az állat szenved, vagy mi.. Nem tudom mi élvezet van egyfolytában ilyen ocsmány videókat nézni. Már az egész videó, vagy kép úgy ahogy van undorító. Horrorfilmre nem futotta az ilyeneknek? Aki nem bírja, ne nézze! Ez igaz is, és nem akarom én sem a fejemet a homokba dugni, de azért már semmi kedvem sincs egyfolytában azt nézni, hogy hogyan csonkítanak meg egy kutyát, vagy veszik felvételre, hogy egy kiscica megfullad a víz alatt, vagy ilyesmi. Már ahogy ezt a két példát írtam, egyből elönt a méreg, és a harag az ilyen embernek nem nevezhető egyének iránt. Mocskos, beteges, undorító emberek! És lassan már azok se jobbak, akik ilyet néznek! Tisztelet a kivételnek és bocsánat az ingerült hangnemért, de mélységesen felháborít az ilyesmi.
2011. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!