Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit adhatnék karácsonyra egy...

Mit adhatnék karácsonyra egy tanárnak aki elég sokat segitett nekem?

Figyelt kérdés

Szal van egy tanárnő aki naon sokat segitett nekem idén ien magán dolgokban mert elég szar időszakom volt és mindig ott volt ha vmi bajom volt segitett stb stb... és szeretnék adni neki vmit karácsonyra h megköszönnyem neki csak nemtom h mit :S

Töri-földrajzot tanít szereti az ien kreatív művészeti dolgokat csak nem túl jó a kézügyességem de ha tudtok vmit amit egyszerü megcsinálni és jól néz ki, megköszönném :D De nem muszáj nekem csinálni vehetem is... szeret olvasni főleg ien komolyabb könyveket szereti a komolyzenét van egy nagy házuk nagy kert kertilak szalonnasütő 2 kutya... nemtom mit írhatnék még róla. Kb 2000 ft-ot tudnék szánni rá, nem kell nagy dolog, csak vmi :P

Köszi ha tudnátok segíteni!

én 15/F ő 37/N


2011. nov. 26. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Bonbon? vagy egy szép csokor vagy cserepes virág becsomagolva?
2011. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm tényleg a virág se rossz ötlet
2011. nov. 26. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellé írhatsz egy rövid köszönőlevelet. Ettől igazán személyes lesz. Érzékelteti, hogy valóban hálás vagy neki, nem csak formaságból adod az ajándékot. Viszont, ha megírod a levelet, azért ellenőriztesd le valakivel, mert a helyesírásodnak még van hová fejlődnie. Nem bántásból írom, csak elég kellemetlen lenne egy hibákkal teli levélben megköszönni a kedvességét.
2011. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!