Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi megy manapság Magyarországo...

Mi megy manapság Magyarországon? Milyen ott az élet mostanában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

nos kezdem a hitelesekkel: akinek volt egy csöpp és/vagy szerencséje, belegondolt abba, hogy a nem magyar pénz értéke a forinthoz képest változhat, az forintba vette fel hitelt és tudja fizetni, aki nem az meg lesheti, hogy valaki kiszedje a kakiból..

ja meg akit nem küldtek el a munkahelyéről az ha nehezen is de meg tud élni.

az oktatás nem lett jobb, alig van fűtés az iskolákban, tanárokat küldenek el, stb.

egészségügyről inkább nem szólok, de nem olyan vészes ám, azért, én pl egész szerencsés vagyok, tudok tanulni, nem fogják elárverezni a házunkat a fejünk fölül, van mit enni, és még a fa alá is jut valami.. :)

hát nagyjából ilyen.

2011. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég megosztott az ország.


Győr például szárnyal. A Tiszántúl pedig balkáni.

2011. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy hallottam hogy szinte lehetetlen megélni az ottani keresetböl .. :S
2011. nov. 27. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj ez összetett. Egyrészt ami írtam, nem mindegy, hogy az ország melyik részén élsz. Másik, hogy itt sokan a minimálbérből szeretnének jól élni. És megy a károgás, hogy milyen szar itt. A minimálbér nem dőzsölésre van kitalálva.


Egyébként piacképes diplomával (de akár anélkül is), folyamatosan frissített tudással, és megfelelő mobilitással szépen meg lehet csinálni a szerencséd. Csak sajnos azok nyekergése hallatszik leginkább, akik azt hiszik, még mindig a szájukba tesz mindent az ország.

2011. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan rossz a helyzetet.
2011. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!