Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a lány ír verseket az gáz?

Ha a lány ír verseket az gáz?

Figyelt kérdés
Szeretek verseket írni,de nem merem megmutatni a barátomnak...szerintetek gáz az ha egy lány írja a verseket?
2009. máj. 13. 21:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj...hogy a mostani barátomnak annó megmutattam az exemnek írt verseket és azokról azt mondta hogy gázosak és hogy szerinte egy nő ne írjon verseket egy srácnak mert az gáz...
2009. jún. 7. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt azért is mondhatta, mert irigykedett a volt barátodra, hogy neki írtál verset, neki meg nem! (már ha ez így van, de gondolom, igen, a srác hozzáállását tekintve)

Arra is gondolhatott, hogy ha az odaadó szerelem hangvételén ír egy nő egy férfinak, azzal szerinte feladja a büszkeségét. A "meghalok érted", "nélküled semmi vagyok" és hasonló tartalmak esetén éppen lehet (bár ez is bonyolultabb annál, mert ez lehet egy pillanatnyi érzés is, nem általános "énfeladás," "gyengeség"), de nem csak így lehet a szerelmet megfogalmazni valakinek.

Nekem mint feminista nőnek aztán nagyon fontos a büszkeségem, de én is írtam az összes szerelmemnek, volt, ami meg is jelent azóta. Volt, akinek odaadtam, és olyan is volt, aki sose tudta meg.

De tény, hogy az aktuális szerelmem orra alá nem az exnek írt szerelmes vagy éppen szenvedélyes verseimet dugtam, hanem a más témájúakat. Volt, aki nem értékelte magát az írást, vagy értékelte, nem tudott vele mit kezdeni - Neked is lesz biztos ilyen élményed, ez ne szegje kedved!

Hypathia

2009. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!