Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irritál, pedig nem is ismerem....

Irritál, pedig nem is ismerem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdtem a középiskolát, új tanárok, osztálytársak stb... beilleszkednem egész idáig nem sikerült - ami az én hibám, de most nem ez a kérdés - viszont már "megfigyeltem" pár osztálytársamat. Van egy fiú, akivel eddig 1 szót nem szóltunk egymáshoz, mégis irritál valamiért. Amikor hozzászól valamihez vagy mondd valamit órán... miért van ez?
2011. dec. 4. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, ismerős érzés, hozzánk is jött egy ilyen, irritáló egy gyerek, lekoppintja mások "stílusát", meg benyalja magát az embereknél :D
2011. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen! Ha neked nem tesz keresztbe és normálisan viselkedik, akkor ne foglalkozz vele! Neki is kell valahova suliba járni!
2011. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de valahogy először nem is volt semmi ilyen előérzetem, nem is foglalkozunk egymással egy kicsit sem. De amikor meghallom, hogy hozzászól valamihez vagy valami olcsó poénnal próbál menő lenni, és másoknak még tetszik is... akkor valahogy Ctrl+X-ezni tudnám az osztályból XD
2011. dec. 4. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is voltam és vagyok így. Egész egyszerűen nem szimpatikus valaki. Lehet, ha jobban megismerem, más lesz a helyzet, de ha nem, nekem úgy is jó. Ez természetes érzés, nem kedvelhetünk mindenkit és minket se kedvelhet mindenki.
2011. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!