Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen önbizalmam? Nem...

Hogyan legyen önbizalmam? Nem vagyok csúnya, csak van rajtam fölösleg, meg van még hiba rajtam . Mit csináljak, hogy hogy nőnek érezhessem magam? Hogy kellek valakinek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Először is, senki sem hibátlan. Még a médiában tökéletesnek látszó nők és férfiak sem!

Egy nő lehet karcsú, és szép az arca, de ha lelkileg és agyilag üres, az meglátszik rajta.

Szerintem egy nő attól szép, ha elégedett önmagával és a világgal. El tudja fogadni magát és másokat olyannak, amilyen. Ha van humora, kedvessége, modora, egyénisége. A test lehet szép, de a személyiség a vonzó! Hidd el, ha nem görcsösen akarod a kapcsolatokat, akkor hamarosan rád fog találni az a bizonyos!

2009. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el önmagad és másokat olyannak amilyen, és szeresd magad úgy ahogy vagy.Különben is a belső szépség a fontos,nem a külső.
2009. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Manapság rengeted ember küzd önbizalom hiánnyal,sokan pedig hatalmas EGOval rendelkeznek.pff

Én pl egy vékony csaj vagyok, mégis mit hallok a pasiktól azt hogy "hízz még pár kilót".Sok férfinek pedig az a vonzó, hogy ha a csajon van mit fogni.:)Próbálj az előnyös adatságaidra koncentrálni és azokat jobban hangsúlyozni.

Esetleg frissits a ruhatáradon, járj új helyekre szórakozni, sportolj vmit vagy járj futni:)Végülis sohasem tudhatjuk hogy hol és mikor botlunk bele vkibe!:D:P

2009. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!