Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Csak őszintén.

Bennem van a hiba? Csak őszintén.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Van egy ugyan ilyen idős "barátnőm". A kollégiumban másfél évig szobatársak voltunk, igy nagyon joban voltunk, plusz oszitársam is. Viszont megromlott a barátságunk... Én rétem félre, avgy kihasznált csak? Bennem vana hiba?

Volt, hogy csomoszor jött hozánk bulizni(messzebb lakik tőlünk) mindig mondta hogy azért jön, mert imád velünk bulizni..(közben volt barátja, és mikor idejött bulizni (diszkoba)akkor össze-vissza csalta..) aztán most, hogy a hapekjával joban vannak, sz*rik a fejemre, nem jön bulizni,(szval ez azt jelentheti, hogy kb azért járt ide, hogy megcsalhassa, és nem is azért, hogy velünk bulizzon?:S)

meg mindig ha van vmi baja, én megvigasztalom, de ő engem soha, megsem kérdezi h mi a bajom..Vmeik nap is mondta h lecsuszott a gumi miközben szexeltek, én biztattam h nem lesz semmi baj meg ilyenek..ma pedig nekem volt rossz kedvem, szomoru voltam, és megsem krédezte h mi a bajom..

meg most lesz a sznapja.(nem hivott hozzájuk megünnepelni, pedig mindig mondogatja h majd buliznak, meg h megünnepli a sznapját) és mondtam neki, h jöne szarvasra(mindketten fél orányira lakunk tőle..) és akkor mondta h nem jön..( de akkor az állitolagos legjobb barátnőjével megsem akarja ünnepelni, v mivan?:S ) szerintetek én értem félre, v mi? véleményeket:)


2011. szept. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu.Ne keresd és kiderül a kérdésedre a válasz.Szerintem ilyen barátokra senkinek nincs szüksége,mert csak kihasználják az embereket.
2011. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel szobatársak voltatok, együtt laktatok, a helyzetből adódott, hogy jóban voltatok. Most, hogy nem laktok együtt, nem kell jóban lennetek. Reklámozza a szülinapi buliját, de nem hív meg? Le van ejtve.
2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem bírom elolvasni, amit írsz. Tagolatlan és tele van felesleges rövidítésekkel. Miért nem lehet normális mondatokat írni?

A barátnőddel kapcsolatban nem tudok újat mondani, másodikkal teljes mértékben egyetértek.

2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!