Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyökerek az...

Miért ennyire gyökerek az emberek, miért kell kinevetni azt akin van valami hiba?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy orrom van és mindig is piszkáltak ezzel és ma is megesett, hogy unatkoztam, na mondom sétálok egyet a központban. Felszálltam a buszra és volt 3 fiatal és mikor megláttak tök hangosan elkezdek röhögni. Utána sétáltam és jött szembe egy kb 30 éves pár és ők is kiröhögtek. Miért ilyenek az emberek? Tudom magamról, hogy egy nulla vagyok külsőre és még ki is röhögnek, az életkedvem is elmegy.

17/F


2011. okt. 23. 19:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, engem is nevettek már ki és tényleg mindig akkor néztem oda, mikor épp rólam beszéltek és láttam is sőt hallottam, hogy mit mondtak rólam.

Nem egyszer volt ilyen. Az ember tényleg csak elmenne sétálni valahova, de még akkor is bunkó emberekbe fut bele.

Sajnos elég kicsi lehet a lelki világuk az ilyeneknek akik mások külsejét nevetik ki. De biztos vagyok benne, hogy nagyon sok hibát találni bennük is.


20l

2011. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Lehet csak paranoiás vagy,s beképzelted,h rajtad röhögnek.
2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Mennyire biztos, hogy rajtad röhögtek??
2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Jajj... :( Nem kell foglalkozni az emberekkel. És most hihetetlenül fog hangzani, de nem is biztos, hogy rajtad röhögtek.. De komolyan. Lehet, hogy csak viccet meséltek egymásnak, vagy valami, és pont a csattanónál bukkantál fel.


Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincsenek gyökér emberek, de hát nem kell velük foglalkozni. És nem vagy egy nulla, biztos vagyok benne, hogy nagyon kedves és rendes fiú vagy! :) Az életkedved meg nehogy elmenjen, csak légy pozitív!! :))

2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy orrom van, de soha nem szóltak be, csak egyszer. A magasságom miatt viszont piszkáltak még általánosban, mert én voltam a legkisebb. Nem lehet erre semmi bölcs dolgot írni, egyszerűen rengeteg gyökér ember van.
2011. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Üldözési mániád van. Biztos veled fog foglalkozni egy 30éves pár...
2011. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

ne foglalkozz velük


azért csinálják,mert annyira szar életük van,hogy már azt se tudják mit kezdjenek magukkal,ezért azzal foglalják el magukat,hogy akiken van valami szembetűnőbb hiba,már elkezdik fikázni...


engem is cseszegetnek,mert állitólak kúrva ronda vagyok,bár én nem látok magamon különösebben semmi olyat ami miatt úgy szégyenkeznem kéne....


jó,az egy dolog,hogy kicsit karakteresebb arcom van,ha valaki meglát az utcán,pár napig tuti nem bír majd elfelejteni,de hát van ilyen...


engem eddig egyszer röhögött szembe egy gyerek az utcán,erre visszaröhögtem és mondtam neki hogy -Háhá,nagyon szép leszel,ha beverem azt a nagy pofádat!!!^-^


erre elkezdett motyogni hogy jajj de félek!...de közben tökre olyan volt az arca,mint aki mingyárt összef.ssa magát...


13l

2011. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Én sem hiszem, hogy csak úgy kinevetnének teljesen idegenek.

Főleg nem 30 évesek...

2011. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Senkivel nem kell foglalkozni...nekem is van egy kis púp az orromon,mert egyszer kézilabda meccsen eltört. Engem is piszkáltak anno suliba, de aztán nem nagyon foglalkoztam velük, és befejezték...fel a fejjel:)


20/L

2011. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Mindig is imádtam a nagyorrú pasikat! Azt mondják jó nagy f@rkuk van,és ez általában igaz is,amugy meg nekem tetszik is,olyan szexepil szerintem! Ne keseregj,probalj a többire öszpontosítani,csinos lenni szépen öltözz,legyél illatos és ápolt,meglátod senki nem az orrodat fogja nézni,vagy mégis,lehet akkor meg azért amiért én is megmosolygom a nagyorrú pasikat,mert tetszik! :-)
2011. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!