Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Au Pairek/ volt Au Pairek,...

Au Pairek/ volt Au Pairek, általában mi a családok véleménye, ha egy au pair talál magának a kintléte során barátot?

Figyelt kérdés

ÚGy értem, hogy ez az első alkalom, hogy au pair vagyok, csak 3 hónapja vagyok, kint, és most elhívott egy srác randira, de nem tudom, hogy mi lesz a család véleménye erről.

Szokta ez zavarni általában a host családokat ?

Vagy ne is mondjak nekik semmit ?


2011. dec. 6. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Te tudod milyen a kapcsolatod a csaladdal. En akiknel bent laktam nem is mondtam meg, mert semmi kozuk hozza, azt hittek a csajokkal (akiket ismertek) megyek allandoan kereokizni a pubba (ami reszben igaz is volt) Hetvegen meg az egyik csajnal "aludtam" cimmel leptem le.

Ezzel a baratommal 3 evig voltam egyutt (Londonban) ugy hogy az uccso evemre mar live-out aupair voltam egy olyan csaladnal akiknel esti babysittet vallaltam meg live-in eveim alatt es ok tudtak a baratomrol de live-out-kent sokkal kozvetlenebb, baratsagosabb volt a viszony.


A sracot csak akkor vittem a hazba mikor a csalad elutazott de ugy kommandoztunk, h a szomszed se lassa meg. (az anyuka kicsit dilinyos volt szoval kerultem minden balhet vele).

2011. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!