Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk! Nem unjátok a...

Lányok/Fiúk! Nem unjátok a páwákat?

Figyelt kérdés
Nem idegesítő hogy minden 2. ember aki utcán szembe jön az egy b*zi páwa? a korszak elején még elment...mert nem volt belőle sok...de most így minden 2. ember az így már kezd gáz lenni + ez a beképzeltség meg a FLHEGHMUHLÁSH -.-' vélemények? (tudom odaírjátok hogy fúú hülye f*sz irigy vagy. nem nem vagyok irigy csak nem vagyok oda értük) 15/F
2011. dec. 8. 17:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Most komolyan, miért érdekel?

Élvezze még azt a pár évet amíg a szüleik tömik pénzel, utána meg mehet majd munkanélkülinek vagy 70 ezer forintért kapálni.

Tudod egyszer minden visszaüt. Most lehet jó életük van amíg szüleik nyakán élnek. Ilyenkor lesz4rnak mindent, aztán majd huszonéves korban jön a felismerés, hogy "500ft-ért kell dolgoznom?".

2011. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindjárt kikopik
2011. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd felnőnek!Mikor fiatalabb voltam nekem is iszonyatos kinézetem volt persze nem PÁWA hanem egészen más , de végül kinőttem ezt.
2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem ezt a szót, igaz, már öreg vagyok (31 éves). Mi az ördög a "páwa"?
2011. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
PólusÁrkádWestendAréna . b*zis kinézetű fiatalok elszállva maguktól:D
2011. dec. 9. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy hogy a pláza cica lányok "férfi" megfelelői a páwák.
2011. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"PólusÁrkádWestendAréna" - ez komoly?? Ma is tanultam valamit.
2011. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D bizony
2011. dec. 15. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utálom őket én is divatos ruhába járok de sose vennék fel olyan undorító "páwa" órát és nem vok flegma se... de amit k*rvára rühellek bennük ( legalábbis akiket ismerek ilyenek) járnak kivel ki írják hogy így meg úgy szeretlek aztán 2 nap múlva már másik csajnak írja ugyanezt -.- vagy épp fiúnak ha az illető lány(bár azt r*bancnak hívom)
2011. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Le hagytam hogy a divatos öltözködés nem egyelő azzal hogy úgy nézek ki mint 1 rossz b*zi :D
2011. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!