Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A híradóban mutattak részletek...

A híradóban mutattak részleteket az új 'kampányvideóból', ami a fiataloknak készült és arra buzdítja őket, hogy maradjanak itthon. Hol tudom megnézni a teljes filmet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Itt van ez a szemét:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NDlXb..


Egy dislike-ot azért szolidan nyomjál rá...

2011. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. dec. 8. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ennek a videónak nincsen sok értelme.Az emberek ennyire nem hülyék hogy bedőljenek egy ilyennek.Mikor én kimentem külföldre a legnagyobb támogatóim a szüleim , nagyszüleim voltak.És ugyan nincs kolbászból a kerítés de jóval könnyebb a megélhetés.
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy okádtam mikor végig néztem ,mint a csaj a kapualjban.
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a video egy rakás sz@r. Már megint felesleges pénzkidobás a semmire.
2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Történet a valóságról...Arról hogy nem lesz pénzed se ágyra, se minőségi pálinkára, se tenyésztőtől származó kutyusra, se campingezésnél drágább nyaralásra, se villanyborotvára, se fűtésre, se igazi karácsonyfára.A hétköznapokban is sátorozol majd (csak nehogy lecsukjanak,ha közterületen teszed) és vonat után futsz, mert autód úgyse lesz. A kapualjba szívesen hánysz, mert eleve úgy néz ki, és ösztöndíjad mellé még munkát is kell szerezned, mert máskülönben nem tudsz megélni. Ugye itthon maradsz?

Ez az egyik komment a sok közül a Youtube-on. Érdemes őket elolvasni, de ez a hozzászóló tökéletesen kiemeli a lényeget.

2011. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!