Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka kerül a pokolba?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy jártasságom a vallás terén,ezért elnézést ha valami butaságot írok. Arra gondolok,hogy a Bibliában ugye vannak tiltások,főbűnök,amit ha valaki megszeg,akkor a pokolba kerül. Most ne vegyük figyelembe a bűnbánatot. Véleményem szerint még a hívők közül is sokan megszegik egyiket-másikat,hát még az ateisták. Meg ugye aki nem Istenben hisz,annak egyenes az út a pokolba.
2011. dec. 9. 23:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem én tüntettem el :(, ne rám haragudjatok ;)
2011. dec. 10. 23:17
 12/14 anonim válasza:

"Természetesen. A gonosz ateisták gépfegyverrel írtják az embereket az utcán!"


Ebben van igazság nem is kicsi francia forradalom Vendée ahol az ateisták parancsolatára 250000 embert öltek meg:


[link]


„Vendée nem létezik többé. A Szabadság szablyái által pusztult el, gyermekeivel és asszonyaival együtt. Eltemettem Savenay mocsaraiban és erdeiben. Az Önök parancsai értelmében gyermekeit a lovaink patái tiporták el. Asszonyait lemészároltam, így többé nem adnak életet banditáknak. Egy foglyot sem ejtettem. Kiirtottam mindet. Az utak hullákkal vannak teleszórva. Savenay-nál állandóan érkeznek a banditák, meg akarják adni magukat, mi meg lelőjük őket. A könyörület nem forradalmárhoz méltó érzelem.”

2011. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

gotquestions.org/Magyar


Itt minden kerdesre vallaszt kaphattok:)

2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 világvége1 ***** válasza:
Majdnem mindenki. De ha valaki jó, és még nem hisz Istenben, amikor meghal, az nem.
2020. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!