Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar lányok vajon hány...

A magyar lányok vajon hány százaléka vállal 2011-ben szexmunkát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin ma találkoztam (nem az első hasonló kérdéssel a vállalkozás rovatban: testemmel hogy kereshetnék pénzt..)

És olvasom a cikkeket a zindexen, hány diáklány kényszerül keresetkiegészítésre szexmunkából, a megyei újságok tele vannak apróhirdetéseikkel, meg aztán ott vannak a dubajozók..(sokan


Én 33 éves férfi vagyok és több okból zavar ez a szomorú jelenség:

1) jobban "nyugtatna" a tudat, hogy a nehéz megélhetés miatt kényszerülnek páran erre, de a többség szerintem a könnyű pénzkereset miatt. Régen is csak áruknak tartották maguk a nők, ilyen állati társadalomban élünk?

2) én svájcban dolgozom egy pénzintézetnél.. rengeteg prostinak látszó magyar nőt látok a repülőn idefelé, a reptéren óriásplakát hirdeti a kuplerájokat. Az iwiwen nyíltan toborozzák a lányokat svájcba, a szülőfalumból is akad itt ilyen lány. Egy 23 éves svájci férfikollégám pedig azzal henceg, milyen olcsón jár a magyar nőkhöz..azokhoz, akiknek én Mo-n esetleg romantikusan udvarolnék. (Milyen férfias dolog lehet pénzt adni szexért, aznap nem elsőként,nem utolsóként... erre férfitársaimnak miért van gusztusa???)

3) komolyan, már bánom,hogy ilyen régimódi nevelést kaptam, mert nem tudom ebben az állati, pénzuralta, züllött világban jól érezni magam!


Nem kissé frusztrál a téma:) Ti mit gondoltok erről, 100 lányból hány dolgozik ebben az iparban, és mi lehet a megoldás? Nem úgy tűnik, mint akik megbánják. Az emberek meg cinkoson hallgatnak vagy beletörődnek?


2011. aug. 28. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Rákényszerülnek a francokat. Érdekes, a fiú egyetemisták nem kényszerülnek rá, pedig nekik is van tandíjuk. Ahol nagy a szegénység, ott több a k.urva, a világ tele van kelet-európai prostituáltakkal, de mindegyiküknek lenne más választása, csak nekik így könnyebb. Érdekes, hogy milyen kevés német, vagy svájci állampolgárságú nő választja ezt az utat, ők inkább tanulnak és dolgoznak. Bosszant a téma, mert én is Svájcban élek a férjemmel, de már szinte zavarban vagyok, amikor megkérdezik, honnan jöttünk, mert a szemükben a magyar és a prosti majdhogynem ugyanaz.
2011. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok. És egyre csak nő. Csak nézz szét a 15 éves korosztályban. 90% kurv_a már ott..
2011. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom hány százalék lehet, de én is ismerek egy lányt, aki Svájban tölt havonta két hetet. Egy barátnőm barátnője, én 2x találkoztam vele, akkor még nem volt prosti.

Neki sem kenyérre kell a pénz, ő is csak a könnyű pénzkereset miatt csinálja, hogy gyorsabban haladjon az életben.

Én nem csinálnám, csak nagyon-nagyon sok pénzért, dehát nincs az a férfi, amelyik kifizetne nekem annyit, nem vagyok olyan jó nő. :D


Ez téged ne zavarjon, nem mindenki olyan érzékeny a test áruba bocsátása terén, van akit hidegen hagy, nem vagyunk egyformák. Kinek mennyiért éri meg. Van az a pénzösszeg, amikor nem számít az erkölcs. Nálam is, csak ugye, annyit senki sem fizet. Sajnos...

2011. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok.

Annyit még hozzáfűznék, ha nő lennék én is csinálnám. Könnyen jött pénz, és ha nem vagy hülye akkor a segítségével könnyebben tudsz haladni előre..

2011. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Remélem csak a késői óra miatt nem érkezik egyetlen olyan válasz sem, hogy "én aztán soha nem csinálnám, ha pénz kell, akkor azt munkával szerzem meg". Akik így gondolják, biztosan alszanak már, mert holnap reggel dolgozni mennek...
2011. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Még annyit, hogy én abszolút megértem azt a lányt!

A barátnőmtől tudom, hogy sok férfi kihasználta, visszaéltek a jóságával, csak arra kellett nekik, így teljesen kiábrándult a férfiakból, úgy volt vele, hogy ha eddig is csak szexelt normális kapcsolat helyett, akkor már sokkal jobban jár, ha mindezt pénzért teszi, legalább valami haszna is van belőle, legalább van benne valami jó és élvezetes is.

Más kérdés, hogy ebben a kihasználás témában ő mennyire volt benne, hiszen ő meg hagyta magát kihasználni, de az is lehet, hogy szimplán csak nem volt szerencséje a férfiakkal.

Most meg állítása szerint sokszor még élvezi is a szerepet, amiben benne van, mert van, hogy úgy érzi, hogy most ő uralkodik a férfiakon, ő az, aki után "epekednek", valamelyest ő az, aki irányít.

Plusz adalék: rátalált a szerelem is, ott kint megismert egy magyar férfit, aki (ezt figyeljétek!) szintén prosti! Boldogok együtt, állítólag.

Szóval mindenki megtalálja a párját, aki hozzá illik.

2011. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Uralkodik a férfiakon? Egy prosti, akit naponta beterítenek g.... spermával? Ez vicc??
2011. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Én csak hallomásból tudom, de miért ne érezhetné így?

Nem kötelező mindent elvállalnia, ő szabja meg a feltételeket, mi hova mehet.

2011. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

"A magyar lányok vajon hány százaléka vállal 2011-ben szexmunkát Magyarországon?"


~10% huzamosan és a lányok több mint negyede élete folyamán szexelt már kimondva pénzért vagy más anyagi előnyért


A magyarázatot nem olvastam végig. Ne légy irigy, sem arra aki tudd fizetni sem ara aki kapja! Az irigységgel csak a vereséget ismered be és dolgozod fel.

2011. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Én nő vagyok és engem is frusztrál a téma.

De az a baj, hogy a legtöbb férfinak ez kell, és túl jól jövedelmez, még ha ilyen igénytelen meló is.

Nem tudom hányan dolgoznak, de túl sokan. Egyszer lesz olyan, aki megbánja vagy valami nagy baj születik, de akkor már késő lesz.

21/L

2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!