Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a barátsá...

Hogyan hozzam rendbe a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel nagyon összevesztem. Azon, hogy beszélni akartam vele ezért felhívtam többször a héten telefonon ezen ő nagyon kiakadt. ( azért hívtam telefonon mert az albérlet ahol van nincs net) Nagyon mérges lett és mondta, hogy a többszöri telefonálás már zaklatásnak minősül és ezentúl 1 héten csak 3 napot beszélhetek vele :( Szerintem ha igazi barátnő lenne nem mondott volna ilyet. Ez a korlátozás elég rossz dolog. 18/L
2011. dec. 10. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem normális, már ne haragudj. Zaklatás? Ezek szerint nem akar veled beszélgetni? Szerintem hagyd a fenébe őt, tudom, nehéz lesz, de az ilyen nem barát..
2011. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!