Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondajam meg a barátnőmne...

Hogy mondajam meg a barátnőmnek, hogy ne hozzám igazítsa az életét?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy most vagyunk 11.-esek, és hozzám akarja igazítani hogy hol folytatja az életét. Azt mondta ha én Budapestre megyek tanulni akkor ő is, ha maradok itt akkor marad ő is. Ha anyával végül kiköltözünk Franciaországba akkor jönne velünk ő is. Szerintem ez egy kicsit túlzás. Mármimt jól esik persze, hogy ennyire a barátnőm, de én nem szeretnék vele eggyütt lakni, és azt sem akarom hogy csak miattam döntsön ilyen dolgokban. Tök lazán fogja fel ezt az egészet, hogy ez neki teljesen természetes hogy oda megy ahova én is. Pedig vannak barátai rajtam kívül is, ezért nem értem hogy ezt az egészet miért hozzám igazítja. Szerintetek miért csinálja ezt..?
2011. okt. 20. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek céjlai ezért ilyen.
2011. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te is lány vagy? amúgy örülj addig amig ő veled van és ennyire szeret veled lenni :)
2011. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a párod vagy csak barátnőd?
2011. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most akko jártok vagy csak barinők vagytok vagy leszboszik?
2011. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, és nem, nem vagyunk eggyütt, barátok vagyunk..
2011. okt. 20. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs élete, így számára kényelmes, hogy felveszi a te ritmusodat.
2011. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes beléd.
2011. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy fontos dolgot: Van barátja. Részben pont ezért nem értem miért nem vele tervez...
2011. okt. 20. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán személyiségzavaros.
2011. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak fontos vagy neki :) Nekem is ennyire fontos a barátnőm és mindent vele csinálnék meg nagyon szeretem is:)
2011. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!