Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fila táskával járok suliba....

Fila táskával járok suliba. Váltsam le, vagy ciki?

Figyelt kérdés
Gimi, 3.oszt.
2011. dec. 11. 10:53
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem ciki,csak vigyázz nehogy úgy járj mint az egyik barátom..összecserélte valakivel,és aztán keresgélhette a sajátját..:D
2011. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tescos táskának hívom.

De ha valakit a táskája, ruházata alapján ítélünk meg, akkor a hiba a mi készülékünkben van.

2011. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van? Bocs..Nem értem a kérdést. Mi jelentősége van egyáltalán annak, hogy ki milyen táskával, milyen cipőben, milyen akármiben jár iskolába? Mezitláb járó diákból is símán lehet Nobel-díjas..fizikus, Gucciban szalajtott hülyéből meg - még hülyébb. Mi fontosabb: a külsőségek vagy a képességek?!
2011. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne váltsd le. Csakis akkor szoktam azt tanácsolni, hogy sürgősen dobja ki a francba, ha valamelyik ismerősöm -akiről tudom, hogy ugyanolyan csóró, mint én- megjelenik valami gagyi, kínai piacos Louis Vuitton hamisítvánnyal.
2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Vicces ez a fila táska téma, mert amikor keveseknek volt ilyen, akkor menő volt, most hogy sokaknak, pont azok, akiknek a szemében menő volt, tartják gáznak, mert hogy mindenkinek van. Képmutató, sznob bagázs.
2011. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt, tudsz bele pakolni, minek cserélnéd le?

Az meg le van....., hogy ki szerint ciki, meg ki szerint nem.

2011. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha zavar, hogy sok embernek olyan van. Amúgy meg kit érdekel?
2011. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!