Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha újból születhetnél, hová...

Ha újból születhetnél, hová szeretnél? Hogy még inkább fikció legyen: mikor?

Figyelt kérdés

Néha jó ilyeneken is elmélkedni..ezért a kérdés. :)

Én a '70-'80-as évek Amerikájában szeretnék újraszületni.

Ugyanezzel a családdal, Észak-Amerika középső, esetleg déli részén, pl. Georgia, Florida államok vmelyikében.


2011. dec. 11. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt választanám ami most van. Nem akarnék máshová születni. Mindenki okkal születik oda ahol most épp van.Biztos van célja a sok szenvedésnek amit itt a szeretett Magyarországon nyögök.DE ha választanom kéne az időben is , akkor Magyarország 20 év múlva :)
2011. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Ezen már sokszor elgondolkodtam.


Szívesen születtem volna itt, Magyarországon a 60-as években. Lettem volna tizen-huszonéves a 80-as években. :)

De lettem volna viking asszony is.


De éltem volna az ókori Rómában, vagy Görögországban is, középkategóriás nemesként.

2011. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha arról van szó, hogy most, és csak a helyet választhatom meg, akkor Svédország.

Ha kort is és helyet is választhatok, akkor '30-as évek második felében szeretnék születni az USA-ban.

2011. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A '20-as évek Amerikájában, tetszik az akkori divat.
2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik skandináv ország fővárosába, mondjuk Stockholmba, az ABBA-korszak legjavába, vagy Sydney-be, ott is az ABBA-korszakba, vagy Isztambulba, oda bármikor, vagy Bécsbe, a Habsburgok idejébe, de Rio de Janeiro-ba is, mindegy, mikorra, vagy Budapestre, a jövőben abba az évbe, mikor Bp. a felhőkarcolókról lesz híres, vagy az ókori Egyiptomba, vagy bármikor valamelyik jellegzetes kínai faluba. De szívesen lennék valamelyik ABBA-tag, vagy valamelyik Ezeles színész rokona.
2011. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kr.e. pár száz évvel Észak-Indiába, vagy környékére. Aztán annak az inkarnációnak a tanulságaival újból ide vissza.
2011. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
V.milyen olyan ázsia családba, amelyik v.milyen tradicionális iparágat, művészeti ágat őriz, pl. hangszerkészítés, kelmefestés, fegyverkészítés. Az idő...hm...1800-as évek másod fele, 1900-as évek eleje.
2011. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!