Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hipnotikus papir, -melyik a...

A hipnotikus papir, -melyik a ki vagy Doki, Dokija használ- létező cucc, vagy fikció?

Figyelt kérdés
ha létezik ilyesmi (1:100) akkor hol lehet beszerezni ilyesmit?
2011. okt. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés?

Imádom a sorozatot, tényleg, de anyira nem értem azokat, akik készpénznek veszik, elhiszik, hogy létezik. Ismerek olyat, aki azt hiszi magáról, ő a 10. Doctor, másról se szól sz élete, csak a sorozatról, az emberek hülyék, a fán ülnének, ha nem kutyultak volna bele idegenek az evolúcióba, és 2012-ben nem világvége lesz, csak visszatér a Gallifrey...

Szerintem egyél banánt, elsőrangú káliumforrás!

2011. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem szivesen mondom ezt,de egyetértek az előző hozzászólóval.ezt a hipnotikus papir cuccot nem szabad kéz pénznek venni.persze jó dolog lenne ha létezne,mert igy bárkit meg lehetne téveszteni,de sajnos mint azt már mindenki tudja a ki vagy doki csak egy fiktiv szereplőkből álló sorozat,anno a hipnotikus papir se más egy olcsó mégis hasznos kitalációnál
2012. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
Nem tudom, és amúgy Tardis-t hol lehet venni? Jah meg ha az Obiban jársz nézz utánna a láthatatlan köpenynek is! -.-
2013. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!