Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan kedvelte...

Mit csináljak? Hogyan kedveltessem meg magamat az osztállyal?

Figyelt kérdés
Idén szeptembertől középiskolás lettem, 9.-es. Új közösség, új emberek. Egy srác volt általánosba is az oszttársam. Ő mindíg jobbnak képzelte magát, ezért szóba mindíg fájdalmat okozott nekem. Összejött egy csajjal, én meg gondoltam visszaadom neki a fájdalmakat. Elmondtam pár embernek pár dolgot. Ez visszajutott a fülébe. Ekkor szeptember 2. hete volt. Sokáig tartott amire rábeszéltem, hogy ne verjen meg de szeptember végén sikerült egymásnak mennünk. Sajnos ő nem vette észre hogy én csak visszaadtam neki azt amit ő adott nekem. Verekdetünk, utánna egyből 2-3 napig jóba voltunk, aztán semmi. Nemrég újra elkezdtünk haverkodni. Jól megvoltunk. Az új osztályba kivívta magának 5 oszttársunkal együtt a vezető szerepet. 2 hónap után sikerült elkezdenem haverkodni a vezető réteggel. És az egyikük összejött az egyik ismerősömmel. Valamelyik nap kérdeztem tőle, hogy még szűz-e a barátnője. Erre rábólintott. Pár nap múlva megkérdeztem a csajnak és nekem az egyik közös ismerősönket, akit barátomnak tekintek, hogy igaz-e hogy már csinálta. Nem mondott rá semmit, mert nem tudta hogy ez igaz és nem is hitte ezt el. Ma szörnyű nap volt. A barátom elmondta a barátnőjének, hogy én ezt kérdeztem tőle. Jött a keverés: Odajött hozzám a pasija és kérdezte hogy miért mondtam olyat hogy a barátnője egy k*rva. Közbe ütögetett a srác. Tesi volt és én tesiztem, csak 3 vezető nem tesizett. Hozzányúltak a cuccaimhoz, telefonomhoz. Itthon pedig facebookon olyanokat irogattak hogy feltörtem a facebookodat, kiplakátoljuk az üzeneteiddel az egész sulit ha nem csinálod azt amit mondunk. Ez már az osztály 80 %-a volt. Nem tudom mire számítsak holnap: verésre vagy mire? Ha szólok a szüleimnek vagy a tanároknak akkor abból még nagyobb baj lesz. Mit csináljak? SOS nagyon félek a holnapi naptól. És nem vagyok egy erős srác. 15/F
2011. dec. 12. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs valaki a megvéd?azt mondtad hogy ez az osztálynak a 80%-a,a másik 20%-ában talán bízhatsz.sztem.
2011. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát, pl. ne legyél gerinctelen féreg. Az szerintem megoldás.
2011. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kell a szrt keverni és nem lesz baj...ennyi!
2011. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szavaknak súlya van, a tettekért vállalni kell a felelőséget.
2011. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem kevertem. én csak az elsõnek visszaadtam ami jár, a másodiknál meg csak egy kérdés volt... a mai világba ez is ekkora baj.. hihetetlen
2011. dec. 12. 22:03
 6/16 anonim válasza:
teso usd ki a tagot !! gyomorszaj vese szem orr szaj ezeket ussed
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tipikus féreg vagy. Mi közöd van ahhoz, hogy ki szűz és ki nem?
2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ez elég kemény dió...

Én elsősorban azt tanácsolnám, hogy egyszerűen ne törődj velük. Ha megparancsolnak valamit, egyszerűen mondj nemet, még ha fenyegetőznek is. Szünetekben és reggel amikor bemész, próbálj úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Rátehetsz egy lapáttal, ha még mosolyogsz is.

Ha kihívnak valahova, vond meg a vállad és közöld, hogy nincs kedved.

Facebookon változtass jelszót, esetleg zárold az egész fiókod. (Sose írj olyat a neten, amit nem szeretnél viszontlátni, mert ami egyszer felkerül, azt többé ember le nem szedi.)

Tesin pedig vidd magaddal a tornaterembe az értékeidet.

Az én osztályomban is vannak ilyen emberek; piszkálódók, csendben szemlélődők és "áldozatok". Én a maradék 20%-hoz tartozom, ha bántanak valakit kiállok mellette. Biztos a te osztályodban is vannak ilyenek. Próbálj feltűnés nélkül a közelükben lenni.

Még ne szólj a felnőtteknek, hátha elcsitul minden magától, de ha megint tettlegességig fajul a dolog, akkor feltétlenül beszélned kell egy (szerintem) tanárral. Válaszd a kedvencedet, aki lehetőleg nem kedveli őket.


Ha végképp nem bírod, akkor használd te is netet. :) Biztosan fognak csúnya, bántó, obszcén üzeneteket írni (vagy már írtak), ezeket keresd vissza a leveleződ memóriájában, nyomtasd ki és irány a már említett kedvenc tanárod.

A barátodnak pedig ironikusan megköszönheted, hogy a barátod volt, hátha lesz egy kis lelkiismeret-furdalása.


Bátorság, komoly kárt nem tehetnek benned!

2011. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A tanulságot lefelejtettem: ne hergeld a nálad erősebbeket. Igazából abban neki is igaza van, hogy az nem a te dolgod volt, de az, hogy egy csomóan neked esnek egyáltalán nem fair.
2011. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
dehogynem, te kevertél... miért kellett kifordítani a csajával kapcsolatos infót? egyáltalán: miért foglalkozol azzal, h szűz-e a baátnője?
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!