Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a kommentelős...

Szeretitek a kommentelős kérdezőket?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen. Tudom,nem kötelező a kérdésre válaszolni,de nekem jól esik ha pl. egy film címére kíváncsi valaki,én segítek neki és ő ezt megköszöni. Vagy ha hozzászól a saját témához. Ti hogy vagytok vele?
2011. dec. 14. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, ha valaki kommentel a saját kérdéséhez. Tudom, hogy ez nem egy fórum, de akkor is. :)

Főleg, hogy sok olyan kérdés van, ahol szeretem nyomon követni, mire jutott a kérdező, vagy hogy hogyan alakultak a dolgok, amiről kérdezett. :)

2011. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan kérdező a kedvencem, aki nem csak kommentel, hanem el is küldi a f*szba azokat, akik olyasmit válaszolnak, amik neki nem tetszenek.
2011. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem foglak :) Akkor minek kérdez?
2011. dec. 14. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Sokszor írok valami választ, ami szerintem tényleg hasznos, és annyit sem ír, hogy bú. Jobban szeretem, ha reagál valamit. Innen azt érzem, hogy tényleg ember az, aki írt, és nem csak egy hülye netes kérdés.


24/n

2011. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is szeretem.
2011. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan nem konkrét kérdést tesznek fel, inkább meg akarnak vitatni egy kérdést. Semmi gondom vele, nekem is volt már ilyen kérdésem.
2011. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha pl megköszönik, vagy visszakérdeznek :) ez nekem is egyfajta megerősítés. Bár azért attól nagyon ki tudok akadni, aki csak vitatkozik, meg tényleg elküld melegebb éghajlatra csak, mert nem tetszik neki a válasz :(
2011. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 14. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2012. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!