Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdesek.hu -n...

Itt a gyakorikerdesek.hu -n sokan miért bántják a kérdezőket, amikor normális kérdéseket indítanak?

Figyelt kérdés
Például egy nyelvről érdeklődik, s máris nekiesnek, hogy hülyeség stb... Pluszba az angol és a német nyelvet dicsőítik, mintha az olyan szent dolog lenne...
2010. júl. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mert hülyék :S nem tudom miért nem veszik észre, hogy nem humor kategória :S
2010. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mert név nélkül könnyű, itt élik ki magukat.
2010. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Én pl. ezt egyáltalán nem értem. Miért zavarja őket a kérdés? Nem azért van az oldal?
2010. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
engem meg már az zavar hogy ez a kétezredik ilyen kérdés.
2010. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nagyon sokan ezt a portált afféle hecc- és viccportálnak tekintik (pedig egyáltalán nem az!), így ahelyett, hogy igyekeznének értelmes válaszokat adni, kjészakarva gúnyt űznek a kérdésfeltevőkből, és egy jó "arénázás"-nak fogják fel.

Ezúton üzenem az efféle "tréfás" kedvű "válaszadók"-nak, hogy ne itt fejtsék ki "áldásos" tevékenységeiket, hanem keressenek egy olyat, ahol az efféle viselkedésnek van erkölcsi alapja. Ha ilyet nem találnak, alapítsanak egy ilyen portált.

És még valami: ha a T. Kérdésfeltevő bármelyik választ magára, vagy fórumtársaira nézve sértőnek, dehonesztálóna tartja, egész nyugodtan kezdeményezze az adott beírás kimoderálását.

2010. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!