Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes ittmaradnom, Magyarors...

Érdemes ittmaradnom, Magyarországon?

Figyelt kérdés
úgy tervezem, hogy leéretségizek és leteszek egy CNC-és tanfolyamot és kimegyek ausztriába, nos tekintettel a magyar gazdasági helyzetre és az egész országra úgy döntöttem, hogy nem fogok ittmaradni, jól döntöttem szerintetek?
2009. máj. 17. 19:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem mindkét oldalt. Tényleg vegetál az ember itt ha nincs szerencséje de valahogy én nem mennék el innen a végső letelepedés szándékával. Én nem tudnék máshol élni.
2009. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
23%
Ki az,aki képes lepontozni Vörösmarty szózatát?
2009. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
19%
Hát ezek a nyugatmajmoló globalizácókedvelő világpolgárok akiknek itt minden sz@r. Én is azt mondom vissza se gyertek!
2009. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
56%

Szeptemberben megyünk a férjemmel, remélhetőleg vissza sem jövünk. Attól nem kell tartani, hogy idős koromban az ingyenes orvosi ellátás miatt visszajönnék, mert ha valaki egész életében külföldön fizet TB-t, akkor a nyugdíjat is külföldről fogja kapni, másrészt meg aki nem itthon adózott és fizetett TB-t, annak nem jár az ingyenes orvosi ellátás sem.

Egyébként a mostani egészségügyi helyzetben inkább nem jövök haza kezeltetni magam...

Szóval megyek, mert nem látok boldogulást ebben az országban. Teljesen el van lehetetlenítve az én generációm, és úgy vagyok vele, hogy nehogy már nekem kelljen kirántani az országot abból a gödörből, amibe nem én taszítottam bele. A Szózat meg k-ra nem érdekel egy olyan országban, ahol lehazaárulóznak, ha nem Viktorra szavazol.

2009. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
53%
Ez megintcsak egy rohadt nagy csúsztatás.Majd érdekelni fog,amikor nem úgy köszönnek az utcán,hogy jónapot',hanem úgy,hogy grüssgott',majd ha nem tudsz kérni egy kilo fehérkenyeret a közértben,mégha beszéled a nyelvet,akkor sem,mert egyszerűen nincs,majd ha auslandernak csúfolják a kölyködet,majd ha nem tudsz úgy elmenni vendégségbe,hogy igazi magyaros vendégszeretettel és normális étellel fogadjanak,majd ha egyformán elérzékenyülsz egy megnyert vizilabdadöntőn az olimpián,meg egy elbukott kézilabda bl döntőn,akkor érdekelni fog a Szózat,Függetlenül attól,hogy Viktor éppen milyen pozícióban van.
2009. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
26%
mire te leérettségizel hányásig lesz CNC-s "szakemberrel" az ország, csak mondom...
2009. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
64%

fehérkenyér? Az egyik ok ami miatt a magyar lakosság nagyrésze elhízott!


normális ételek? külföldön is vannak normális ételek!


"Függetlenül attól,hogy Viktor éppen milyen pozícióban van." És ez a legundorítóbb az egészben! Mindenbe belekeverni azt a rohadt politikát! Erről szól ez az ország.. pff!

2009. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
41%

A kenyér sem jó már? A végén még kiderül, hogy kint még az étel is jobb. A németeknél például én nem is láttam rendes kenyeret.

Én nem megyek sehova az biztos, nem leszek sehol másodrendű állampolgár. Inkább itthon döglök éhen, mint nyugaton.

2009. máj. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
92%

Én igazán nem értem mit kell ezen így vitatkozni!Ha valaki el akar menni, szíve joga, azt csinál amit akar, ha valaki itt akar maradni, akkor az meg ne azokat szidja, akik elmennek, mert nem azok miatt tart itt az ország, akik elmennek!

Kedves kérdező, mérlegeld a helyzeted és dönts belátásod szerint.Nem tudom egyébként mire számítottál, mikor ebben a helyzetben feltetted ezt a kérdést.

2009. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg nem értem, hogy miért lenne baj, ha valaki kap egy lehetőséget külföldön és azt elfogadja.Attól még nem gyűlöli meg a hazáját, nem szakad el tőle végleg.(előző voltam)
2009. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!