Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül menni koncertre csaj...

Egyedül menni koncertre csaj létemre gáz? Sajnos nincs kivel menjek, mert vagy beteg valaki, vagy pénz nincs :/

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik város? Milyen koncert?
2011. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Budapest(DÜRER) Leander | The Idoru | Embers | Wackor | AlterDistrict.

Egy csajszit tudok aki jön, de nem válaszolt ma még, szóval lehet úgy kell 700-900fő közül megtaláljam XD jó móka lesz :D

2011. dec. 16. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én jobbsn is élveztem, mert legalább senkihez nem kellett alkalmazkodnom, sokkal jobban át tudtam magam adni a zenének. De voltam már egyedül színházba, múzeumba és étterembe is.

2011. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aj, egyiket se ismerem, de pont nem vagyok Pesten, hogy megismerjem őket, viszont épp napokban agyaltam, hogy egy koncertre is el lehetne lassan nézni. Bízok a térlátásodban vagy hátha visszaír.
2011. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jimmy Jackson, Facebookon érdemes Leanderék oldalát figyelni, vagy ha beírod Youtubon hogy Leander, úgyis leginkább őt dobja ki! Januárban is lesz vmi koncertjük, Pantera tribune zenekarral is. úgy rémlik... Meg december 28 Tankcsapda koncert elő zenekara Debrecenben!
2011. dec. 16. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam már egyedül koncerten.

Étteremben meg sokszor. Miért, csak akkor éhezhet meg az ember, mikor éppen van vele valaki?

2011. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetris ***** válasza:
Össze kéne jönnötök Jimmivel!
2011. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazából valahogy jobb ha van kivel beszélgetni, vagy valami :/ mert a koncert végetér kb 1 körül... a vonatom meg 3:50kor indul-.-" és ha lenne kivel dumcsizni meg iszogatni akkor könnyebb lenne-.-
2011. dec. 16. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Leander!!!\m/
2011. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A koncert jelentem megvolt :) úgy volt hogy egyedül leszek, de kiderült hogy a gitáros húga a pénztáros akit ismerek is :) így jó volt a koncert, jól elvoltam a barátnőmmel (életmentő) És jót dumcsiztunk a másik gitárossal :):):) Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! 4:20 körül jöttem el, és Fehérvárra úgy értem haza hogy 8kor feküdtem az ágyamba pontosan! (mire kiértem a délibe vonat csak majd egy óra múlva indult :/ 7óra volt mire beértem Fvárra, majd helyi járat buszozás, majd kaja ezért tartott kb 4 órába az hogy eljöttem a helyszínről és ágyba kerültem)
2011. dec. 17. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!