Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs kedvetek ismerkedni?

Nincs kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
16 éves lány(nemsokára,már csak egy hónap és pár nap :) )vagyok.jelenleg tanulok!nincs barátom,de nem is szeretnék még pasit!baratokat keresek!azt mondják kedves vagyok megértő és szeretek segiteni embereken!ha van kedved,jelezz es küldök képet is ha szükseges!barkit meghallgatok és próbálok segiteni mindenben amiben csak tudok!lányok fiuk egyaránt!
2011. dec. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

kicsit veszélyes dolog itt keresni barátokat. Miért nem keresel a valós életben? Itt mindenki azt mond magáról, amit akar, könnyen lehet, hogy becsap és csalódni fogsz (nem mint pasiban, mint "barátban").

Ha elfogadsz egy tanácsot, ne hagyd, hogy kihasználjanak.

2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Osztom 1-es véleményét.

Meghát nem is értem, hogy egy 16 éves miért itt ...

2011. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

1. vagyok ismét.

Én, ha most lennék 16 (sajnos ez már elég régen volt), akkor inkább próbálnék a suliban keresni barátokat. Talán van valami hobbid, és lehet van is olyan osztálytársad akár fiú, akár lány, akiben kicsit jobban megbízol, mint másokban. A barátság komolyabb dolog szerintem, mint a szerelem, mert a barátait az ember elvileg olyankor is megtartja, amikor az aktuális szerelme már a múlté. Ezért nagyon meg kell gondolni, hogy kit ér a megtiszteltetés, hogy a barátod lehet. Beszélgess az emberekkel, de ne árulj el magadról többet, mint amit ők árulnak el magukról. Az aki nem árul el magáról semmit nem biztos, hogy jó barát lesz.


Ha mindenáron neten akarsz ismerkedni, akkor azt javaslom, hogy nézz szét egy chaten, ahol veled egyidősek is vannak és mielőtt találkozol vele próbáld megismerni, amennyire lehet. Ha pedig a találkozásnál úgy érzed, hogy amit élőben mond nagyon más, mint amit a neten, akkor kezdj el gyanakodni és próbáld inkább távol tartani magad tőle.


Egyébként a veled egykorúak gyakran esnek áldozatul a neten olyan embereknek, akiknek sok évre börtönben lenne a helyük. Csak óvatosan...

2011. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha gondolod, írj...
2011. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van, 40éves vagyok, 2gyerekes családapa, mivel a feleségem nem elégíti ki a szexuális vágyaimat, szívesen megismernélek


:DDDDDDDD


amugy nincsen ;)

2011. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!