Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem durranna el ilyenkor az...

Nem durranna el ilyenkor az agyatok?

Figyelt kérdés
Tegnap savanyú káposztát akartam venni. A Lidlben leárazták. Rettenetesen nézett ki a zacskóban. Barna, szétolvadt; rossz volt ránézni. A férjemnek ecseteltem, hogy mindig jól nézze meg, mi van a nylonban. Csak a fehér, szép szálas káposztát szabad megvenni. Ma elment bevásárolni, többek között káposztát venni. Amiről tegnap beszéltünk. Hazajött egy három kilós fejes káposztával...
2011. dec. 19. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Legalább nem volt barna és romlott:D

Én nem durrannék el rajta, inkább nevetnék. Bár én is pasi vok:D

2011. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
de aranyos lehetett:)
2011. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én is inkább röhögnék rajta :D
2011. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
én is röhögnék :) amúgy az én férjem még a brokkolit és a kelkáposztát se tudja egymástól megkülönböztetni, úgyhogy ilyen bevásárlásokat eleve rá se bízok :))
2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon vicces :D az én apukám is pont ilyen, szájába rágjuk, hogy mit hozzon, hát mindent hoz, csak azt nem ,amit kellett volna :D
2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
:D káposztás tésztának jó lesz az :D
2011. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem is mérgelődnék, ha tegnap nem kapott volna a pultnál egy alapos kioktatást. Én töltött káposztát szeretnék

és nem káposztás kockát, nem is édes káposztát.

2011. dec. 19. 17:31
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb baj.

Szegény csak próbált segíteni.Ezért kár lehurrogni, mert aztán holnap már hiába kéred meg hogy szaladjon le a boltba.

Nem lesz annak a káposztának semmi baja a spejzben, 2 ünnep között megcsinálod.

2011. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 /Anita_'94/ ***** válasza:

De aranyos :D

Én nem piszkálnám miatta.

2011. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 tetris ***** válasza:
Ne mérgelődj, inkább adj neki egy óriáspuszit, olyan aranyos. Hát csak segíteni akart neked!!!!!!!
2011. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!