Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez másokat nem idegesít?...

Ez másokat nem idegesít? Szerintem nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
Facebook. Nekem is van, mert legyünk őszinték, manapság minden azon van fenn. A csoportomnak is van rajta ilyen külön kis klubja és minden sulival kapcsolatos dolgot ott beszélünk meg. De! Az előbb is felmegyek és valami hülye gyerek kipostolt egy olyat, hogy egy kutyus elgázolva és itt vérzik ott vérzik. Na most ezzel annyi gond van, hogy én az ilyeneket nem bírom. Nem a vér látványa, hanem lelkileg megviselnek az ilyen jelenségek. Meg az ilyenek, hogy az első 5 post kapásból egy személytől van, mert kirak egy képet egy kávéról, kirakja, hogy jó reggelt, meg esik a hó, meg süt a nap stb. Néha már úgy érzem, hogy ha a facebook nem lenne, a fél világ kipusztulna. Titeket ez nem idegesít?
2011. dec. 19. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegesítene, ha használnám. Egyszer kiírtam, hogy aki akar valamit, az írjon mailt, azóta lekaksizom (így talán elfogadja az a ..... ..... ..... ..... csúnya szó szűrő). :)
2011. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 19. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze van pár idióta, de tényleg már minden ott van..
2011. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is kikészítenek lelkileg az állítkínzós dolgok.

Mondjuk a petárda-kutya kép után már sírtam is.. Fantasztikusan indult a napom.

2011. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
juj, hát ezt a petárdásat nem biztos, hogy akartam tudni :S aki meg ilyeneket kipostol azt úgy el tudom küldeni a csába. Engem is nagyon megvisel lelkileg az összes ilyen, nekem ilyeneket senki ne mutogasson.
2011. dec. 20. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimondottan nem vagyok egy szemet szemért típus, de a kutyás kép láttán az első gondolatom az volt, hogy az ő egyik testnyílásába kéne feltolni egyet.
2011. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!