Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg könnyen adtam?

Tényleg könnyen adtam?

Figyelt kérdés
Tegnap megláttam egy üzlet előtt őgyelegni egy kedves arcú cigány fiút a bevásároló kocsik között. Rákérdeztem, mi újság. Semmi különös - mondta -, csak 500 forint értékű mikulás csomagot kell összeállítani mindenkinek az iskolában. Van egy százasom, mondta. Erre adtam neki 400 forintot. Férjem nagyot nézett, de nem tette szóvá. Pakolás közben láttam, hogy továbbra is ott maradt, egy-két embert megszólított. A parkolóból kijövet lelkesen integetett. Én is. Mindenki gondoljon azt, amit akar, nekem jól esett, hogy adhattam.
2011. dec. 19. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem rosszra használja fel a pénzt, akkor büszke lehetsz magadra :) persze ezt valszeg már nem fogjuk megtudni. De azért szép tőled, amit tettél :)
2011. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Én nem szeretem az olyat, amikor a kocsisorok között megy szerencsétlen hajléktalan, és látom ahogy nem ad neki senki semmit, és csak én adok. Legalább adnának neki egy 50-est vagy valami...
2011. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te pénzedet arra költöd, amire akarod. Nem kötelező segíteni senkinek, de nem is tilos :)
2011. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!