Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt könnyen feldolg...

Hogy lehet ezt könnyen feldolgozni? A tegnapi napot végigsírtam.

Figyelt kérdés
A legjobb barátom külföldre ment,kikísértem,felraktam a gépre,és majd' megszakadt a szívem,mikor láttam felemelkedni a gépet,a búcsúzásról nem is beszélve,több könny folyt mint víz a dunán. Hamarosan utána megyünk,alig egy év múlva,ő is jön haza,beszélünk is gyakran,de valahogy nem bírom feldolgozni eddig.Miképp,hogyan dolgozzam fel?
2011. szept. 23. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden igaz, neki megváltozik az élete, eredményei lesznek. Te mit fogsz magadról mondani, ha találkoztok? Hogy csak bánkódtál, és nem csináltál semmit? Hogy leszel neki érdekes?


Tűzz ki egy célt, bármit, és koncentrálj a megvalósításra, hogy ő is felnézhessen rád!

2011. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%

Gondolj arra ha valami valóban visszafordíthatatlan nagy trauma érne azt, hogy viselnéd?

Nem vagy egy kicsit gyenge a mai durva világban?

Ha bele gondolsz mik történnek emberekkel, mondjuk szülők vagy családok akiknek meghal a barátja, gyereke.

Ezeket átgondolod és rájössz, hogy elenyésző a problémád.

Ráadásul a mai világban naponta tudtok beszélni.

Magad is írtad, mentek utána. Nézd mindig a pozitív oldalát a dolgoknak, és ne krenkold magad a negatívra.

2011. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Kőzel 3 éve én a családomat és barátaimat hagytam ott, h külföldre költözhessek, de azért ekkora drámát nem csinéltunk belőle. Van internet, lehet skype-olni, nekem egy nagyon jó mobil tarifám is van, így a nap bármelyik szakában el tudok érni bárkit. Honvágyam csak karácsonykor van.
2011. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
közel, nem kőzel, bocsi
2011. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Gondolkodj el egy kicsit. Nem lehet, hogy e nagy bánat alapja az önzőség? Önmagadat sajnálod a veszteség miatt? Ha arra a következtetésre jutsz, hogy nem, akkor szedd össze magad, nem halt meg, végezd a dolgod, és ne nyafogj.
2011. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mit kell ezen feldolgozni? Én azt hittem a kérdésből, hogy minimum meghalt valaki...
2011. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Miatta bőgsz vagy magad miatt, önzésből?

Miatta felesleges, mert neki jó lesz, valami új kezdődik az életében. Izgalmas, új lehetőség. Ezen felesleges bőgni.

Ha magad miatt bőgsz, na arra van okod. Ha ilyen önző és irigy lennék, én is bőgnék. Én is mentem külföldre, a legjobb barátom és legjobb barátnőm is, egy ideig nem találkoztunk, de napi szinten e-maileztünk. Nem változott semmi. Azóta már van Skype is, meg webkamera, akkor még nem volt. Felesleges drámázni. Mindenkinek a saját életét kell élni, nem a barátjáét. A barátság az, hogy hagyod élni a másikat, hagyod, hogy járja a saját útját és közben mégis barátok vagytok.

Hagyd abba a bőgést, és keress valami értelmes elfoglaltságot. Ha nincs, akkor keress. Menj edzeni vagy táncolni. Tanulj nyelveket. Köss újabb ismeretségeket.


Egy bőgőmasina nem túl vonzó jelenség. Ha te ennyire függsz a barátodtól, az nem barátság, hanem függőség. Az meg inkább ijesztő, mint hízelgő.

2011. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és azt még kihagytam, hogy ha párja lesz, automatikusan háttérbe fogsz szorulni a mostani állapothoz képest, ami normális dolog (egy bizonyos szintig - a teljes hanyagolás nem az). Javaslom, hogy már most kezdd el feldolgozni, ha neked egy utazás ekkora trauma.
2011. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a kedves leoltásokat,valahogy nem volt épp szívderítő.

ki mondta,hogy csak nekem esik szarul? mindannyian a baráti körből érzékenyen vettük,ahogy ő is,csak neki muszáj volt kimenni-ahogy nekünk is az lesz nemsokára.Utolsó: amúgy van párja.ahogy nekem is.

első válaszoló: köszönöm,ebből a szemszögből még nem néztem,és nagyon igazad van!pont jó időszak ez arra,hogy megtanuljam azokat a dolgokat amiket amúgy szeretnék,úgyhogy folytatom a webfejlesztést és a nyelvtanulást.

2011. szept. 23. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:

mindannyian a baráti körből érzékenyen vettük,ahogy ő is


Nézd, lehet szomorkodni, hogy el kellett mennie. De több napot bőgni olyan dolgon, ami nem tragédia, és amin nem tudsz változtatni, elég gyerekes.

2011. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!