Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most megyek 7. -be de már...

Most megyek 7. -be de már rettegek a 8. -os vizsgáktól stb. Hogyan tudnám megnyugtatni magam? Egész szünetben ezen kattogok/tam és ezért a szünet egyetlen percét sem tudtam kiélvezni. Nem vagyok olyan jó tanuló.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
7.?:) Nyugi az annyira nemlesz vészes.. bár az új tantárgyakat én spec utáltam..xD a 8. megmég messze van. Élvezd a szünetet és majd 7.ben tanulj h jó évvégi jegyeid legyenek..:) Amugy van már elképzelésed h merre mész továbbtanulni vagy mért izgulsz ennyire?:D
2011. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
konkrét elképzelésem ööö hát gimibe szeretnék menni :D De hogy tudnám legyőzni a félelmemet? :D
2011. júl. 30. 23:43
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, én most megyek kilencedikbe, és arra a helyre, ahova akartam menni. világéletemben kitünö volt, néha 1-2 négyessel, de én nem éreztem így. hihetetlen jó, hogy túl vagyok a felvételin, és büszkén mondhatom, hogy az írásbelin 100-ból 91 pontot értem el, a szóbeliken pedig mimdenhol megkaptam a max pontot, kivéve egy elit sulit, de oda is felvettek volna, ha azt jelölöm meg elsönek. én alig tanultam 8. elsö félévben valamit, viszont mindig csináltam a gyakorló lapokat. téli szünet után azonban iszonyúan belehúztam. anya vett négy füzetet is tele gyakorló feladatsorokkal, és naponta 1-2, vagy többet is csináltam belölük, egyre jobbak voltsk az eredményeim! anya mindig mondta, ha elötte begyakorlom a feladatokat,élesben nem lesz gáz, csak más számokkal lesznek ugyanazok a feladatok. és igaza lett! ja, és az elözö évi füzeteket mind átnéztem 5.-töl, begyakoroltam a szabályokat, mértékegységeket, ilyeneket. a szóbeli simán ment, az említett elit suliban azonban volt egy nagyon goromba tanárnö, aki már eleve rühellt engem, így elég alaposan alulpontozott, szóval tegyél jó benyomást! sok sikert, hidd el, sikerülni fpg, én is túléltem, pedig nem hittem volna! :)) 15/L
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nekem egyenesen halálfélelmem van, akárhányszor csak a vizsgákra stb...-re gondolok egyszerűen úgy érzem, hogy nem leszek rá képes és jobb lenne inkább meghalni, hiszen úgysem fogom túlélni.
2011. júl. 30. 23:57
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én is pontosan így voltam vele, rettegtem attól, hogy mindjárt itt van az a nap, és mi lesz ha... de tényleg ne aggódj! Én a mateknál az egyik feladatnál elakadtam, és láttam, hogy már félidö van, és én még nem tartok sehol! de aztán vettem egy mély levegöt, és utána már lenyugodtam, szerencsére a feladatokat is meg tudtam oldani. utolsó válaszoló vagyok szintén.
2011. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én az első vagyok..:) Előzőnek gratulálnék a 91pontjához..:) Énis 9.be megyek.. és már 7. nyáron eldöntöttem melyik suliba megyek. De nem izgultam annyira akkor még. Amugy azt nemtudom hogy tereld el a figyelmed.. énis izgulok de én már a gólyatábor miatt..xD Esetleg csinálj olyan dolgokat amik elvonnák erről a figyelmed..:) Olvass, strandolj.. stb..:D amiket szeretsz^^
2011. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De azért még várom a válaszokat! ;)
2011. júl. 31. 00:26
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
ne félj mert nevetséges az egész. nincs mitől tartanod,én félvállról vettem,mégis gimnáziumban tanulok:)
2011. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
én sem vagyok annyira tökéletes tanuló de ne aggódj én most végeztem el a 7. osztályt.Nem vészes bár vannak kicsit nehezebb dolgok de ez ne legyen gond megérted úgyis :)
2011. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát én megelőztem ezeket a bajokat mivel 4ikben felvételizte.Így nincs gond :P.
2011. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!