Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülyének néznek az emberek ha...

Hülyének néznek az emberek ha magamban nevetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, engem is hülyének néznek miatta.
2011. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy emiatt hülyének kellenne nézni bárkit is. Ha nekem valami vicces jut az eszembe én is nevetek, már észrevettem ,hogy jobb kedve lesz az embereknek tőle. Aki emiatt furcsán néz rád csak irigy!!!
2011. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is nevetek magamban, és rám is furán néznek miatta :D

(az hülyeség hogy irigyek, szerintem csak viccesen néz ki, hogy a nagy semmiből hirtelen vidulok egyet:)

2011. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt irigyli, hogy neked jó kedved van!
2011. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Igen, hülyének néznek, de ne törődj vele. Ez egy begyepesedett emberekkel teli ország, nem tudják milyen mikor egy szép emlék eszedbe jut és elmosolyodsz vagy egy vicces történet miatt elneveted magad. De nevess, az vonzóbbá teszi az embereket. :D
2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, engem is néha furán néznek, ha vigyorgok/nevetek magamban, vagy ha énekelek/vezényelek...Néha elég szokatlan érzés, hogy ez "nem normális", és ezért mindenki furán néz rád, de megszokható. Legjobb, ha nem érdekel mások véleménye.:)
2011. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy néha elgondolkozom azon, hogy milyen lehet az ennyire fapofa emberek élete. (Én egy rövidebb ideig voltam ilyen, nem szívesen gondolok rá.) Pl. szerintem nagyon felvidító akár az is, ha valaki mosolyogva köszön el a boltba vagy van egy kedves szava. Kár, hogy ez igen ritka. Vagy csak Mo-n? Azt hallottam, külföldön jobban értékelik az ilyesmit.
2011. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*boltban
2011. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zenon ***** válasza:
Igen,de ilyenkor igyekszem visszafogni magam.
2011. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!