Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem néznek hülyéne...

Szerintetek nem néznek hülyének, ha megkínálom őket valamivel?

Figyelt kérdés

Egy forgalmas út mellett lakunk, ahol most épp munkások dolgoznak. Én úgy sajnálom őket, reggeltől estig kint vannak ebben a hidegben, épp ma indultam el otthonról, mikor hallottam, hogy az egyikük mondta, hogy megfagy, milyen jó lenne most valami meleg étel. Arra gondoltam, hogy sütök valami süteményt, meg főzök teát és megkínálom őket holnap. Szerintetek furán néznének rám? A barátom szerint ez nem jó ötlet, de én szeretném jobbá tenni a napjukat, egész nap ott fagyoskodnak szegények.

23/L


2011. nov. 15. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem örülni fognak neki. Nagymamám is mindig szokott vinni a munkásoknak sütit, ha az utcában dolgoznak és mindig sikere van vele :)
2011. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Erről egy jó sztori jutott eszembe. Amerikában történt. Nagy hőség volt, bemondták mindenhol, hogy aki tud, az segítsen azoknak, akik az utcán dolgoznak. Egy nő várta a kukásokat, és csinált nekik hideg limonádét. Mikor jöttek, tálcára rakta, és vitte ki nekik. Mondta, hogy ez a maguké. A kukás hümmögött, a nő csak nyújtotta, hogy vegye el, mire a kukás vonakodva elvette........ ......és egy mozdulattal bedobta a tálcát a kukáskocsiba....


De szerintem nagyon jó ötlet! Nagyon figyelmes vagy!

2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is jó ötlet:)
2011. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
63%

De aranyos vagy! :)


Puszi neked!

2011. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
szerintem aranyba foglalnák a neved!:)
2011. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ti is aranyosak vagytok! Akkor holnap reggel sütök valamit és kiviszem nekik, hadd örüljenek.
2011. nov. 15. 18:43
 7/25 bánomisén ***** válasza:
91%
Hajrá! Biztos örülni fognak neki, tök aranyos ötlet! :-))
2011. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
írd meg majd mi volt a reakció :D
2011. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
65%
egyetértek az előttem szólókkal :)
2011. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztosan jól esne!
2011. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!